Piasek w szpitalu

Piasek w szpitalu? Mamy oświadczenie artysty!

Andrzej Piaseczny jest w szpitalu? Mężczyzna trafił do kliniki z silnymi bólami i konieczna była natychmiastowa operacja? My już wiemy, jak czuje się artysta. Przeczytajcie jego oświadczenie!

Piasek w szpitalu?

Według tygodnika „Świat i Ludzie” Andrzej Piaseczny trafił do warszawskiego szpitala przy ulicy Szaserów w poważnym stanie. Podobno artysta cierpiał na silne bóle, które uniemożliwiały mu funkcjonowanie, a nawet zagrażały jego życiu. Konieczne okazało się zrobienie natychmiastowej operacji.

„Zespół chirurgów zdecydował, że sytuacja jest na tyle poważna, że może nawet zagrażać życiu pacjenta. Nie wolno było czekać i niezwłocznie został przeprowadzony zabieg. „Piasek” został zoperowany przez najlepszych specjalistów w Warszawie. Wszystko się powiodło. Nie wystąpiły żadne komplikacje i powikłania” – czytamy w „Świat i Ludzie”.

To nieprawda?

Informacja o złym stanie zdrowia Piaska bardzo zaniepokoiła fanów artysty. Na szczęście okazało się, że news został całkowicie wyssany z palca, a wokalista czuje się  bardzo dobrze i już niedługo wybiera się na narty w okolice Nowego Targu. Artysta nagrał filmik, w którym zaprzecza wszelkim plotkom dotyczącym jego złej kondycji. Posłuchajcie!

https://www.instagram.com/p/BPKNgfdhzf_/?taken-by=andrzejpiaseczny_official

„Wszystkich, którzy przeczytali informację o moim pobycie w szpitalu, solennie zapewniam, że nie jest ona prawdziwa. Mam się dobrze. Małego tego, wybieram się na narty, bo śniegu napadało tej nocy genialnie dużo. Gdybyście byli w okolicach Zębu, to zapraszam, bo tam się wybieram. To koło Nowego Targu” – powiedział w nagraniu do fanów Andrzej Piaseczny.

Artysta podziękował też za życzenia urodzinowe oraz życzył wszystkim szczęśliwego 2017 roku.

Internautów ucieszyła bardzo ta wiadomość.

„To proszę nóg nie połamać , bo plotki się wtedy by ziściły ?pozdrawiam”,

„Super wiadomość, że wszystko dobrze. Z rana takie szokujące wiadomości.. Szok”,

„Ja tak czułam, ze to ściema . Ale zdrowia życzyć Ci Andrzeju nie zaszkodzi !!!!” – piszą fani.

Nasza redakcja też dołącza się do tych życzeń!

Menadżerka wokalisty dodaje też, że Piasek czuje się dobrze, obecnie skupia się nad nową płytą, a także przygotowuje się do trasy koncertowej z okazji 25-lecia kariery artystycznej. Nie możecie się już doczekać?

 

—————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ andrzejpiaseczny_official

ZOSTAW ODPOWIEDŹ