Zabytkowy Fiat 125p do wygrania w loterii urodzinowej POLOmarket

Z okazji 22 urodzin Grupa POLOmarket przygotowała dla swoich klientów tematyczną loterię zdrapkową. Główną nagrodą jest kultowy Fiat 125p z 1978 r., vouchery na kuchnie o wartości do 10 tys. zł każdy, bony towarowe, a także wiele innych nagród rzeczowych. Łączna liczba nagród wynosi ponad 3,3 mln.

W puli nagród „Kultowej loterii urodzinowej, z tym że bardziej” poza kolekcjonerskim Fiatem 125p z 1978 r., co tydzień losowane będą vouchery na zakup kuchni o wartości do 10 tys. zł. Oprócz tego klienci będą mogli wygrać szereg nagród rzeczowych, takich jak bony zakupowe, torebki oraz galanterię skórzaną marki Batycki, telewizory, sprzęt AGD, kultowe gumy do żucia Turbo oraz Pepsi Colę w butelce retro, a także atrakcyjne rabaty na wybrane produkty.

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w loterii, należy zrobić zakupy za co najmniej 30 zł lub kupić produkty oznaczone plakatem „Kup i wygraj” i zachować paragon. Następnie dane z paragonu należy zarejestrować na stronie Poloteria.pl. Klienci posiadający kartę lojalnościową podwajają swoje szanse podczas losowania nagród głównych „z tym że bardziej”. Loteria potrwa do 8 października br. Losowanie nagrody głównej odbędzie się 10 października.

Zdrapki biorące udział w loterii mają formę stosowanych przed laty kartek żywnościowych, produkty świeże pakowane są w sklepach sieci w specjalny papier stylizowany na gazetę, a głos lektora znany z Polskich Kronik Filmowych opowiada klientom sklepów o kultowych rzeczach z tamtych lat.

Zobacz również:

Fot. kadr z YouTube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ