Marta Manowska już tak nie wygląda! Gwiazda zmieniła fryzurę!

Serce Marty Manowskiej jest już zajęte? Prowadząca „Sanatorium Miłości” promienieje!

Marta Manowska zdobyła popularność dzięki programom „Rolnik szuka żony” oraz „Sanatorium miłości”. Nie da się ukryć, że gwiazda ma liczne grono fanów. A czy jej serce jest już zajęte? Wiele wskazuje, że tak!

Serce Marty Manowskiej jest już zajęte? Prowadząca „Sanatorium Miłości” promienieje!

Marta Manowska w jednym z odcinków „Sanatorium miłości” zdradziła, że szuka „normalnego” mężczyzny.

A co według niej znaczy to określenie?

„Co znaczy ten normalny facet? Ja myślę, że to jest połączenie dobra, połączenie jakiegoś wsparcia, bezpieczeństwa, które daje ten mężczyzna” – mówiła gwiazda TVP w rozmowie z portalem pomponik.pl.

Czy gospodyni „Sanatorium miłości” takiego znalazła? Co prawda Marta Manowska na temat swojego życia prywatnego, ale…

„Ja swoje życie prywatne trochę ukrywam. Natomiast, okazało się, że są na ziemi normalni mężczyźni… tak ci mogę powiedzieć. Trochę zawile może, ale chyba proste jest do odczytania”- zdradziła Marta Manowska.

https://www.instagram.com/p/Buvn-y7jepS/

Najlepsza wersja siebie

Marta Manowska obecnie jest jedną z najpopularniejszych polskich prezenterek. Nic dziwneo, że ma liczne grono adoratorów, którzy podziwiają jej wdzięk,delikatność, pogodę ducha oraz urodę. Jednak Marta Manowska przypomina, że niestrasa jest jej zupełnie inna praca.

„Jako nastolatka często jeździłam na wakacje na wieś, do zaprzyjaźnionej rodziny. Pamiętam jeszcze ręczne kopanie ziemniaków, żniwa, wiązanie snopków. Kiedy nie szłam na pole, gotowałam obiad dla czternastu osób. Byłam wtedy chyba najlepszą wersją siebie: opalona, radosna, a po całym dniu pracy czułam zmęczenie, ale i niesamowitą satysfakcję. Do dziś mi niestraszne błoto, zapach zwierząt, ciężka praca. Lubię to i szanuję” – mówiła Marta Manowska w rozmowie z “Party”.

————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ