senator bonkowski

Senator PiS porównuje Tuska do Hitlera na zdjęciu

Waldemar Bonkowski nie stroni od kontrowersji. Nowy wpis senatora z list PiS po raz kolejny przekracza granice dobrego smaku. 

Bonkowski to kontrowersyjny polityk. M.in. po antysemickim wpisie został zawieszony w prawach członka partii. Od lat samorządowiec i obecny senator z list PiS szokuje polityczny establishment Pomorza swoimi wypowiedziami. Jest twardy, prostolinijny i przekonany o własnej racji. I wcale nie walczy z dorobioną przez media wizerunkiem, a wręcz chwali się tym, że nazywają go „ciemnogrodem” czy homofobem.

Teraz senator Bonkowski udostępnił na Facebooku grafikę porównującą Donalda Tuska do Adolfa Hitlera. Również opis sugeruje podobieństwo pomiędzy szefem Rady Europejskiej a dyktatorem III Rzeszy. 

zobacz też: 

 

3 KOMENTARZE

  1. Ty jesteś senatorem, lubisz kiedy nazywa się ciebie homofobem z ,, ciemnogrodu”?!?? Ty śmiesz wypowiadać nazwisko bandyty przez którego pół świata płakało po stracie ojca matki syna czy dzieci w czasie i po II – wojnie światowej..powies się zobaczymy ilu zapłacze..szczycisz się że wiesz kim był Hitler , powies się bo przynosisz wstyd PiS-owi i Polsce ???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ