Maria Konarowska i Ludwik Borkowski

Maria Konarowska pokazuje ciążowe krągłości!

Maria Konarowska wypoczywa w Grecji. Gwiazda „Azja Express” relaksuje się na całego, a jej ciążowy brzuszek rośnie. Zobaczcie najnowsze zdjęcia!

Maria Konarowska pokazuje ciążowe krągłości!

Maria Konarowska strzeże swojego życia prywatnego. Niedawno jednak ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się pierwszego dziecka. Nie zdradziła, kto jest ojcem rozwijającej się pociechy.

„No to idziemy sobie już razem osiemnasty tydzień ?? Cztery i pół miesiąca poznawania siebie na nowo, odkrywania swoich uśpionych mocy i uczenia się akceptowania słabości. Uczenia się to jest w ogóle duuuuużo w ciąży…Jakie są, abo jakie były Wasze największe wyzwania? Moje do tej pory to nauka takiego totalnego zaufania i cierpliwości…poddanie się temu co się dzieje z pokorą i bez histerii ? staram się, bardzo, przyrzekam ??♀️??” – napisała niedawno aktorka na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/By-yc2VCu-j/

Czy to na pewno ciąża?

Gwiazda obecnie przebywa na wakacjach w Grecji. Bardzo dobrze tam się czuje, dużo spaceruje, a brzuch wciąż rośnie. 😉

„No ja nie wiem słuchajcie…dziwna sprawa…chodzi kobieta po schodach w tę i z powrotem, spaceruje godzinami, basenów ze dwadzieścia codziennie, no PRAWIE codziennie ?? ale jednak ?? a brzuch…a brzuch rośnie ????#rośniemy ???” – napisała humorystycznie aktorka.

https://www.instagram.com/p/B0Subj4iHQB/

Kiedyś Ci opowiem…

Gwiazda już przygotowuje się do narodzin dziecka. Zachwyca się cudem, jakim jest życie. Nie może doczekać się aż powita swoją kruszynkę. Chętnie będzie pokazywać jej cały świat. A może razem wybiorą się na księżyc?

„Jeszcze Cię dobrze nie znam, jeszcze Cię nie widziałam dokładnie, a już Cię kocham jak stąd na księżyc i z powrotem ☺️??? Ty nic nie wiesz na ten temat, bo zajmujesz się swoim kosmosem i sprawami dużo ważniejszymi dla Ciebie, jak np rozwijaniem milionów połączeń nerwowych, czy tworzeniem komórek odpowiedzialnych za rozpoznawanie smaku, zapachu, dźwięku, światła i dotyku, ale dzisiaj mija 50 lat odkąd człowiek pierwszy raz postawił nogę na księżycu… kiedyś Ci o tym opowiem…może będziesz wtedy akurat kupować bilet na bardzo już częste rejsy w kosmos…???” – Zastanawia się Maria Konarowska.

Gratulujemy aktorce nowego etapu w życiu!

—————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: Facebook.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ