Kuba Wojewódzki wspomina Annę Przybylską: "Była wariatką" Co zrobił po jej śmierci?

Nie będzie filmu o Annie Przybylskiej? Znamy decyzję!

Pomysł nakręcenia filmu o Annie Przybylskiej wciąż wzbudza wiele emocji. Produkcją miał zająć się reżyser Radosław Piwowarski, przyjaciel aktorki. Jednak teraz już jest pewne, że film nie powstanie. Dlaczego?

„Gwiazda”

Już od dawna mówi się o powstaniu film „Gwiazda” miał opowiadać historię o życiu Anny Przybylskiej, która zmarła 5 października 2014 roku na raka trzustki. Aktorka miała wtedy 36 lat. Produkcją filmu miał zająć się przyjaciel gwiazdy, Radosław Piwowarski. Reżyser chciał, żeby w filmie podjęte zostały wszystkim podejmowała tematy związane z życiem i szczęściem, a nie umieraniem.

„Ja chcę zrobić prawdziwy film o niej, a nie wymyśloną love story z rakiem w tle. Ktoś mi cynicznie doradzał, że ludzie pójdą do kina zobaczyć, jak ona umiera, bo śmierć jest chwytliwa. Nie chcę, żeby to było w filmie, nie chcę, żeby to był film o chorobie i śmierci, tylko o życiu i szczęściu. Radosny. Są jednak tacy, którzy uważają, że cierpienie, choroba, zły los są najbardziej kasowe” – zdradził Radosław Piwowarski w rozmowie z „Vivą”.

Opublikowany przez Anna Przybylska Niedziela, 4 sierpnia 2013

Nie będzie filmu o Annie Przybylskiej? Znamy decyzję!

Po kilku latach okazuje się, że film o Annie Przybylskiej jednak nie powstanie. Dlaczego? Rodzina aktorki nie jest do tego pomysłu przekonana.

„Po pierwsze, rodzina Ani nie chciała kontaktować się z producentami bezpośrednio tylko przez kancelarię prawną” – powiedział Radosław Piwowarski w rozmowie z “Na żywo”.

Produkcja filmu wiązałaby się z jeszcze jedną kwestią – zakłóciłaby spokój rodziny Anny Przybylskiej. Reżyser zwłaszcza na uwadze ma dorastające dzieci gwiazdy.

„Teraz najważniejszy jest spokój córki i synów Ani. Tymczasem realizowanie zdjęć do biograficznej produkcji wprowadziłoby zamęt w ich życie. Dlatego rodzina zmarłej uważa, że będzie najlepiej, jeśli ten obraz nigdy nie powstanie” – mówił Radosław Piwowarski.

Fani zmarłej aktorki długo czekali na film o jej życiu. Niestety już wiadomo, że produkcja nie powstanie. Rozumiemy sytuację rodziny gwiazdy, jednak pewien żal w sercu pozostanie.

Żałujecie, że nie zobaczymy film “Gwiazda”?

Opublikowany przez Anna Przybylska Piątek, 1 czerwca 2018

————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: okładka książki biograficznej “Ania”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

617 More posts in Film i Teatr category
Recommended for you
“Proceder” podbija polskie kina

"Proceder" - Tomasza Węgrzyna, jest wielkim przebojem polskiego kina. Film o zmarłym Chadzie, w polskich...