Selena Gomez o walce z depresją: „Nigdy nie pokonam choroby"

Selena Gomez o walce z depresją: „Nigdy nie pokonam choroby”. Poruszające wyznanie piosenkarki!

Selena Gomez we wrześniu ubiegłego roku Selena zdradziła fanom, że miała przeszczep nerki. Młoda piosenkarka zmaga się również z depresją i napadami lęków. Niedawno artystka zakończyła terapię. Jak się teraz czuje?

Selena Gomez o walce z depresją: „Nigdy nie pokonam choroby”. Poruszające wyznanie piosenkarki!

Selena Gomez udzieliła szczerego wywiadu dla “Harper’s Bazaar”, w którym opowiedziała o karierze oraz o swoich problemach zdrowotnych. Wokalistka poddała się dwutygodniowej terapii, podczas której uczono ją radzenia sobie z depresją oraz napadami lęków. Piosenkarka uważa, że nigdy nie nadejdzie taki dzień, w którym będzie mogła powiedzieć, że wygrała z chorobą, gdyż będzie z nią walczyć do końca życia. 

“Każdy, kto mnie zna wie, że zawsze będę zaczynać od mojego zdrowia i dobrego samopoczucia. Wiele przechodziłam w związku z depresją i lękami i mówiłam o tym głośno, ale to nie jest rzecz, którą już przezwyciężyłam. Nie nadejdzie taki dzień, w którym powiem: oto ja w pięknej sukience – wygrałam! Dla mnie to jest walka, którą będę toczyła do końca życia i zgadzam się na to, bo wiem, że wybieram siebie ponad wszystko inne” – powiedziała Selena Gomez.

Konieczny przeszczep nerki

Selena Gomez od dawna zmaga się z toczniem. Niestety choroba poczyniła duże spustoszenie w jej organizmie. Doszło do tego, że piosenkarka musiała mieć przeszczep nerki. Wycofała się wtedy z życia publicznego. Jest przekonana, że zdrowie dużo bardziej liczy się od sławy.

„Jestem świadoma, że niektórzy moi fani zauważyli, że wycofałam się w lecie i pytali, dlaczego nie promuję mojej nowej muzyki, z której byłam taka dumna. Okazało się, że potrzebuję przeszczepu nerki w związku z moim toczniem i dochodziłam do siebie. Bardzo tego potrzebowałam dla mojego zdrowie” – napisała Selena Gomez na Instagramie.

Przyjaciół poznaje się w biedzie

Dawcą organu była jej przyjaciółka Francia Raisa. To 29-letnia amerykańska aktorka, którą znamy z ról w filmach: „Dziewczyny z drużyny 3”, „Tajemnica Amy”, Na ostrzu: „Goniąc marzenia” i „Na ostrzu 4: Ogień i Lód”. Dziewczyna ma też taneczne umiejętności. W internecie możemy zobaczyć, jak tańczy do piosenek Nicki Minaj oraz Beyonce.

„Chcę publicznie podziękować mojej rodzinie i zespołowi lekarzy za wszystko, co dla mnie zrobili przed i po operacji. I na koniec – nie ma słów, jakimi mogłabym wystarczająco podziękować mojej pięknej przyjaciółce Francii Raisie. Dała mi największy prezent, ofiarowując mi swoją nerkę. Jestem niesłychanie szczęśliwa. Kocham cię tak bardzo siostro. Toczeń rumieniowaty nadal pozostaje dosyć niezrozumiały, ale jest postęp” – napisała gwiazda.

Selenie Gomez życzymy, aby nigdy się nie poddawała!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/SelenaGomez/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1333 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Polscy katolicy o papieżu Franciszku
Papież Franciszek do geja: “Bóg Cię takim stworzył”

Juan Carlos Cruz, molestowany w młodości przez księdza w Chile spotkał się z papieżem Franciszkiem....