Kuba Wojewódzki z policjantami

Kuba Wojewódzki idzie do więzienia! Zostanie ukarany za brawurową jazdę?

We wrześniu Kuba Wojewódzki opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z dwoma uśmiechniętymi policjantami, którzy zatrzymali go na autostradzie za przekroczenie prędkości. Fotka szybko okazała się hitem w internecie. Niestety policjanci przez pamiątkową fotografię mieli kłopoty w pracy. Okazuje się też, że dziennikarz poniesie konsekwencje brawurowej jazdy. Showman napisał, że trafi do więzienia!

Kuba Wojewódzki z policjantami

Pechowa fotografia

Kuba Wojewódzki ponownie opublikował zdjęcie z dwoma policjantami, którzy we wrześniu zatrzymali go za przekroczenie prędkości. Podobno dziennikarz jechał o 66 km/h szybciej, niż jest to dopuszczalne na autostradzie. Funkcjonariusze jednak nie ukarali showmana, lecz zrobili sobie z nim pamiątkowe zdjęcie, które później Wojewódzki opublikował na portalach społecznościowych. Kilka dni później okazało się, że policjanci mogą mieć kłopoty przez fotografię z dziennikarzem. Ich przełożony wszczął śledztwo, aby sprawdzić, czy podczas kontroli zachowano wszystkie procedury oraz czy Wojewódzki został potraktowany na równi z innymi obywatelami.

„Będą sprawdzane wszystkie okoliczności sprawy, np. czy została sporządzona wszelka dokumentacja. Dzisiaj trudno powiedzieć ile to potrwa. Tego typu postępowanie sprawdzające powinno zakończyć się w przeciągu 30 dni, aczkolwiek jest to bardziej orientacyjny termin. Będzie zależeć od tego, jakie czynności trzeba będzie wykonać” – mówił wtedy Maciej Szarzyński z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu.

Minister spraw wewnętrznych, Mariusz Błaszczyk, również zabrał głos w tej sprawie. Mężczyzna powiedział, że „celebryta, który złamał przepisy ruchu drogowego powinien zostać ukarany”.

Wojewódzki idzie do więzienia?

Wczoraj Kuba Wojewódzki zaskoczył fanów wyznaniem, w którym pisze, że trafi do więzienia. Dziękuje też policjantom, którzy okazali się bardzo życzliwymi funkcjonariuszami.

„Idę do więzienia. Żegnajcie.

Oto najsympatyczniejsi Policjanci w Polsce. Rozumiejący, ze władza to także zdolność używania głowy. Nie zawsze pałki. Za to dostali wpier…l. Od ministra Mariusza, co duzo mowi o przestrzeganiu prawa, bo coś o tym wie.

Panowie! Raz jeszcze dzieki za miłe spotkanie i wybaczcie …”

Fani mają propozycję dla showmana:

„Ja bym na twoim miejscu zaprosił tych panów do swojego programu!”,

„Co tam do programu, niech ich weźmie do Play. Za takie stawki to sobie chłopaki po mieszkaniu kupią na pociechę”.

Myślicie, że Kuba Wojewódzki naprawdę pójdzie do więzienia?

Źródło zdjęć: www. facebook.com/Kuba Wojewódzki – Król TVN


 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3270 More posts in Newsy category
Recommended for you
Olsztyn. Sklep monopolowy omija zakaz sprzedaży alkoholu

Od 4 września mieszkańcy Olsztyna nie mogą kupować alkoholu od 22 do 6 rano. Jednak...