Polska firma 4F ubiera 6 kadr olimpijskich

4F to znana sportowa marka odzieżowa, która od Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Vancouver (2010 r.) ubiera polską kadrę, a od Letnich Igrzysk Olimpijskich w Rio (2016 r.) w ubrania zaopatrza również Łotewską i Serbską kadrę. W przypadku tegorocznych Zimowych Igrzysk Olimpijskich ilość kadr, które wystąpią w odzieży 4F będzie aż sześć.

W Pjongczangu nie tylko Polacy zawalczą w ubraniach marki 4F o medale, będą to również kadry Grecji, Chorwacji, Łotwy, Serbii oraz Macedonii.

4F to firma, która na rynku pojawiał się już dwadzieścia lat temu. Prosperowała wtedy pod nazwą Outhorn, która ciągle istnieje. Jednak w 2003 r. właściciele zdecydowali się na zmianę nazwy na 4Fun, potem na 4F Sport Performance, a od 2010 r. jest to znane nam dobrze 4F. Na ten moment w Polsce otwartych jest 200 sklepów tej marki. W 2016 r. salony 4F pojawiły się w Czechach, na Łotwie, Słowacji oraz Rumunii. W ciągu najbliższych pięciu lat marka ma zamiar sukcesywnie zwiększać ilość salonów poza granicami naszego kraju.

W galerii możecie obejrzeć kolekcję specjalnie przygotowaną na Igrzyska w Pjongczangu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

238 More posts in Moda category
Recommended for you
doda
Doda o sukni ślubnej! Nie obyło się bez kilku poprawek!

Doda 14 kwietnia wyszła za mąż za przyjaciela Emila Stępnia. Artystka na ślubie wystąpiła w...