Selena Gomez miała przeszczep nerki! Kto był dawcą?

Selena Gomez już tak nie wygląda? Gwiazda pokazała nową fryzurę!

Selena Gomez już tak nie wygląda! Czy piosenkarka zdecydowała się na diametralną zmianę fryzury? Zobaczcie jej najnowsze zdjęcie na Instagrame! Do twarzy jej?

Selena Gomez już tak nie wygląda? Gwiazda pokazała nową fryzurę!

Selena Gomez zaskoczyła fanów nowym zdjęciem na Instagramie. Gwiazda pozuje na nim w nowej, dużo krótszej fryzurze. Piosenkarka wybrała modnego boba. Jak wam się podoba? Wielu fanów było zachwyconych i komplementowało piosenkarkę w sieci.

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

To żart?

Jednak okazuje się, że wokalistka tak naprawdę nie ścięła włosów, a najnowsza fotka to jedynie żart! Gwiazda 27 kwietnia prowadziła charytatywną imprezę WE Day, której celem jest budowanie świadomego społeczeństwa poprzez dopingowanie dzieci i młodzieży do działań na rzecz poprawy jakości życia w zakresie lokalnym oraz globalnym.

„Powodem, dla którego kocham pracować z WE Day są ludzie. I to, co robią dla dzieci. Nie chodzi mi tylko o to, że chcą pomóc danej grupie lub dotrzeć do wybranego miejsca na świecie. Nawet zachęcają dzieci ze swojego podwórka, by robiły coś dla swojej społeczności, dla sąsiedztwa, dla przyjaciół” – mówiła Selena Gomez.

Zobaczcie krótkie nagranie z imprezy!

Sukces „13 Reasons Why”

Tego wieczoru gwiazda opowiedziała również dlaczego zaangażowała się w  produkcję „13 Reasons Why”. Gomez jest zaskoczona, że ma on aż takie powodzenie. Serial opowiada historię Hannah Baker, która  popełnia samobójstwo, a jej znajomy dostaje 13 kaset magnetofonowych, na których dziewczyna nagrała powody odebrania sobie życia.

A peek at a passion project I've been working on with @Netflix. @13ReasonsWhy arrives 3/31.

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

„Jestem nieco przytłoczona i zaskoczona. Wierzyłam w ten projekt od dawna i wiedziałam, jaki jest jego przekaz. Chciałam to pokazać w taki sposób, aby młodzież przestraszyła się lub zmieszała – tak, aby mogła o tym wszystkim mówić, bo to jest coś, co wciąż się dzieje. Jestem zaskoczona tym, że serial radzi sobie tak dobrze” – mówiła Selena Gomez.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/selenagomez/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1333 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Polscy katolicy o papieżu Franciszku
Papież Franciszek do geja: “Bóg Cię takim stworzył”

Juan Carlos Cruz, molestowany w młodości przez księdza w Chile spotkał się z papieżem Franciszkiem....