królikowski

Królikowski jest tańszy niż Musiał, więc zastąpi go w Kocham Cię, Polsko

Maciej Musiał dostał się na wymarzone studia aktorskie i przeniósł się do Krakowa. Młody aktor bardzo poważnie potraktował edukację, a zwłaszcza zapis w regulaminie, zabraniający studentom pierwszego roku występowania w telewizji. Dla dobra studiów. Musiał zrezygnował z roli w serialu „Rodzinka.pl” oraz prowadzenia „The Voice od Poland” i „Kocham Cię, Polsko”. TVP już znalazła kogoś na jego miejsce. W programie wystąpi Antoni Królikowski. 

– Jego wątek w Rodzince.pl będzie powoli wygasać. W tym sezonie jeszcze będzie jeszcze grał, ale za chwilę jego bohater wyjeżdża. Rezygnuje z udziału w Kocham Cię, Polsko i nie zobaczymy go na obchodach Sylwestra z Dwójką – pisał kilka miesięcy temu „Pudelek”.
Musiał już jakiś czas temu podpadł władzą stacji. Przed jedną z konferencji prasowych Musiał powiedział pod TVP „prezes się zmienił, nie ma ścianki, bida”. Natomiast podczas festiwalu w Opolu, podczas koncertu debiutów aktor wyznał, że chce szybko wrócić do Warszawy na Orange Warsaw Festiwal.
Jak można się było spodziewać, słowa młodego aktora zostały potraktowane jak kryptoreklama konkurencyjnej imprezy.
Musiała zastąpi Królikowski

Okazuje się, że TVP bardzo szybko znalazła zastępstwo za Musiała. Szansę na udział w programie „Kocham Cię, Polsko” ma Antoni Królikowski.
– Antka był dla producentów oczywisty. Szukali kogoś młodego, kto, jak Musiał, ma wierne grono fanek, bo przekłada się to na widownię, no i do tego jest sympatyczny – zdradza informator „Faktu”.
„Super Express” donosi natomiast, że Królikowski już dogadał się producentami. W ostatnim roku telewizja publiczna została zadłuzona na prawie 300 milionów złotych, z tego względu Jacek Kurski musiał ciąć koszty i zaproponować Królikowskiemu niższa stawkę. Aktor podobno od razu zgodził na wszystkie warunki.
– Za jeden sezon programu na jego konto wpłynie 24 tysiące złotych. Ustępujący mu miejsca Musiał otrzymywał 36 tysięcy – pisze „Super Express”.

Fani nie są zachwyceni

Fani, a zwłaszcza fanki programu i Musiała, nie są zachwycone ta zmianą. W sieci pojawiły się negatywne komentarze pod adresem Królikowskiego, który zdaniem internautów jest „sztywny jak kij od szczotki”.

Co sądzicie o tej zmianie? Aktor sprawdzi się w telewizyjnym show?

Fot. Instagram antek.krolikowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ