Ania Lewandowska

Czy Ania Lewandowska będzie ćwiczyć tuż po porodzie? Znamy odpowiedź!

Ania Lewandowska już lada dzień zostanie mamą. Trenerka jednak nie zwalnia tempa. Gwiazda cały czas pamięta o swoich fanach, których motywuje do regularnych treningów. Fanki pytają, czy wykonywanie ćwiczeń tuż po porodzie to dobry pomysł. Jak odpowiada żona piłkarza?

Codzienna dawka motywacji

Ania Lewandowska już lada dzień urodzi swoje pierwsze dziecko. Jednak trenerka nie zwalnia tempa. Już 24 maja ukaże się jej kolejna książk „Healthy Mama – poradnik zdrowej mamy”, którą pisała podczas ciąży. Niedawno wydała również płytę z odpowiednimi ćwiczeniami dla ciężarnych. Nie zaniedbuje też swojego bloga. Gwiazda nadal jest aktywna w mediach społecznościowych. Bardzo często na fanpage i Instagramie publikuje nowe przepisy wraz ze zdjęciami pysznych dań oraz zachęca do treningów. Chętnie też odpowiada na pytania fanów.  

https://www.instagram.com/p/BTYvsNFl9jk/?taken-by=annalewandowskahpba

„Dobry trening?? to dobry dzień!

??☀️Pamiętaj aktywność fizyczna to higiena dla Twojego ciała oraz recepta na lepsze samopoczucie! Nie odpuszczaj??! Do boju ??. ??????????????????????????????” – napisała Ania.

Czy Ania Lewandowska będzie ćwiczyć tuż po porodzie? Znamy odpowiedź!

Pod postem pojawił się komentarz jednej z internautek, która chciała dowiedzieć się, czy po dwóch tygodniach od urodzenia dziecka można już zacząć ćwiczenia. Trenerka jest specjalistką w tej dziedzinie. Ania Lewandowska doskonale wie, że należy uszanować czas sześciotygodniowego połogu w przypadku porodu naturalnego. Natomiast po cesarskim cięciu zaleca się przerwę do 12 tygodni po rozwiązaniu. Oczywiście przed rozpoczęciem ćwiczeń należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym ciążę.

„Mam pytanie czy po dwóch tygodniach po urodzeniu dziecka można zacząć już ćwiczyć ? Czy odpocząć i dopiero po miesiącu ? I czy można po urodzeniu od razu stosować dietę :* Mam nadzieję , że odpiszesz na to pytanie ;)” – pytała internautka.

„połóg trwa ok 6 tygodni po porodzie naturalnym, natomiast po cesarskim cięciu zaleca się przerwę do 12 tyg po urodzeniu. Przede wszystkim należy skonsultować z lekarzem prowadzącym” – odpisała Ania Lewandowska.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ