Karolina Szostak pokazała okładkę swojej książki o odchudzaniu

Karolina Szostak pokazała okładkę swojej książki o odchudzaniu! Jaki będzie tytuł?

Karolina Szostak w ostatnim roku przeszła ogromną przemianę. Dziennikarka schudła prawie 30 kilogramów! Jak jej się udało to osiągnąć? Wszystkiego dowiemy się w książce „Moja spektakularna metamorfoza”, którą niedługo będziemy mogli kupić w sklepach. Wiemy już, jak wygląda okładka! To będzie bestseller?

Karolina Szostak pokazała okładkę swojej książki o odchudzaniu! Jaki będzie tytuł?

Karolina Szostak już od kilku miesięcy zachwyca swoją zgrabną sylwetką. Dziennikarce udało się schudnąć prawie 30 kilogramów. Gwiazda Polsatu zdecydowała się na dietę doktor Ewy Dąbrowskiej. Prezenterka przez kilka tygodni jadła niskoskrobiowe warzywa, a także owoce o niskim indeksie glikemicznym. Efekty nowego odżywiania przeszły najśmielsze oczekiwania. Wiele osób chce dokładnie wiedzieć, jak jej się udało tyle schudnąć. Dziennikarka swoją walkę o szczupłą sylwetkę postanowiła opisać w książce – „Moja spektakularna metamorfoza”.

„Mnóstwo kobiet po mojej metamorfozie poszło w moje ślady. Panie ciągle piszą do mnie maile, żebym pomogła im schudnąć. Wierzą mi, bo widzą we mnie zwykłą kobietę, która, tak jak one, ciągle się odchudza. Skoro mi się udało, to im też się uda. I to właśnie im zadedykowana będzie moja książka. Fajnym babkom, które znają swoją wartość i chcą jeszcze bardziej siebie polubić. Bo w dietach najważniejsza jest nie utrata kilogramów, tylko świadomość, że się dało radę” – mówiła niedawno Szostak w rozmowie z magazynem „Flesz”.

Co jeszcze znajdzie się w książce?

W książce na pewno znajdziemy przepisy, z których można skorzystać, komponując swoje dania. Jednak na tym nie koniec!

Moja spektakularna metamorfoza Karolina Szostak

„Będzie to bardziej poradnik niż książka, przepisy się tam znajdą, ponieważ byłam na poście dr Dąbrowskiej. Nie chciałaby wszystkiego zdradzać, ale myślę, że kobiety, które do mnie piszą na pewno będą usatysfakcjonowane” – zdradziła niedawno gwiazda portalowi Party.pl.

Teraz już wiemy więcej!

„To naprawdę pani? Takie pytanie najczęściej słyszy Karolina Szostak. Następne to: jak pani to zrobiła? No właśnie jak? O tym jest ten poradnik. Karolina zdradza w nim krok po kroku jak udało jej się schudnąć w rok prawie 30 kg. Przepisy, ćwiczenia, motywacje, rady, ostrzeżenia, drobne potknięcia i ogromny sukces. Jednym słowem cała spektakularna metamorfoza Karoliny od podszewki. Tylko ciii… to nasza tajemnica” – czytamy w opisie książki.

Kupicie „Moją spektakularną metamorfozę”? Premiera książki już 11 kwietnia.

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Karolina Szostak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ