Marta Wierzbicka wraca do „Na Wspólnej”? Znamy prawdę!

Marta Wierzbicka wraca do „Na Wspólnej”? Znamy prawdę!

Marta Wierzbicka dwanaście lat grała w „Na Wspólnej”. Jednak dwa lata temu gwiazda odeszła z serialu, ale wszystko na to wskazuje, że aktorka wróciła na plan produkcji!

Marta Wierzbicka wraca do „Na Wspólnej”? Znamy prawdę!

Marta Wierzbicka z serialem „Na Wspólnej” związana była przez dwanaście lat. 28-letnia aktorka dorastała na oczach telewidzów. W 2017 roku odtwórczyni roli Oli zdecydowała, że przyszedł czas na zmiany, dlatego zakończyła swoją współpracę z „Na Wspólnej”. Jednak wszystko na to wskazuje, że aktorka po dwóch latach wraca na plan serialu! Gwiazda stresowała się bardzo!

„Nie było mnie równo dwa lata na planie serialu. Dokładnie w maju padł ostatni klaps. Byłam bardzo zdenerwowana i zestresowana, wczoraj wieczorem nie mogłam zasnąć. To była pozytywna ekscytacja, zastanawiałam się, co się zmieniło. Ale gdy usiadłam w charakteryzatorni, dowiedziałam się, że zmieniło się niewiele. W ekipie są wciąż ci sami ludzie” – mówiła Marta Wierzbicka w rozmowie ze „Światem seriali”.

Co dalej z jej postacią? Ola Zimińska wraca do Polski, a jak potoczą się jej dalsze losy? Tego jeszcze nie wiemy, ale dowiemy się wkrótce! Czekacie?

https://www.instagram.com/p/BxkPXLaoGXn/?utm_source=ig_embed

A jak Marta Wierzbicka żegnała się z publiczności?

„Nie da się niemal 12 lat spisać w jednym poście na Facebooku. To był czas mojego dorastania, mnóstwa emocji, ale przede wszystkim wielkiej nauki! Przed kamerami wyrosłam z małej dziewczynki na dorosłą już chyba kobietę i przyszedł ten czas, kiedy trzeba wyfrunąć z gniazda ? Decyzja zapadła już kilka miesięcy temu i wierzcie mi, że nie była łatwa, ale wiem, że to właśnie ten moment, kiedy jestem gotowa na kolejne wyzwania” – napisała gwiazda na Facebooku.

Aktorka wystąpiła z „Azja Express”, a także gra w teatrze!

„Wbrew temu, co piszą niektórzy, nic mi się nie znudziło i nie odchodzę bo już mi się nie chce. W dniu ostatnich zdjęć płakałam jak bóbr, bo tam na planie zostawiam kawał serca ❤ Dziś już oficjalnie żegnam się z wielką rodziną Na Wspólnej TVN i ruszam dalej. Chcę mocno podziękować każdemu kogo poznałam i z kim pracowałam na planie, od producentów i reżyserów przez wszystkich aktorów, aż po naszych operatorów, oświetleniowców, kierowców, osoby od PRu oraz dziewczyny z garderoby i charakteryzacji! Na koniec zostawiam podziękowania najważniejsze: z całych sił dziękuję Wam, Widzowie moi kochani, za to że byliście, wspieraliście mnie i przeżywaliście te niezliczone przygody Oli!” – czytamy w oświadczeniu aktorki.

https://www.instagram.com/p/BxnHfE-oDI7/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ