Screeny na Instagramie już nie anonimowe

Screeny na Instagramie już nie anonimowe

Instagram wciąż poprawia i modyfikuje swoją aplikację. Tydzień temu wprowadzona została opcję wysyłania zdjęć, które podobnie jak na Snapchacie, znikają zaraz po obejrzeniu. Jednak uwaga! Jeżeli chcesz zrobić screena czyjejś fotografii, to wiedz, że zostanie on o tym poinformowany.  

insta1

„Disappearing photos”, które pojawiło się po najnowszej aktualizacji Instagrama, to funkcja pozwalająca wysyłać „na żywo” zdjęcia i filmiki. Kto posiada Snapchata, ten powinien doskonale wiedzieć, o co chodzi. Wysyłanie zdjęcia wykonanego w danym momencie bez obróbki. Fotografię można edytować jedynie za pomocą dostępnych filtrów oraz dodania własnego tekstu.

Dodatkowo w aplikacji zostały wprowadzone zmiany dotyczące robienia zrzutu ekranu wyświetlanej fotografii. Jeżeli ktoś zrobi screena podczas oglądania wysłanego przez Ciebie zdjęcia, Instagram cię o tym powiadomi. Teraz będziesz wiedzieć, kto ma twoje kompromitujące zdjęcia zapisane w pamięci telefonu 😉

Na szczęście aplikacja nie wysyła powiadomień, jeżeli zrobimy screena gdziekolwiek indziej. To działa tylko i wyłącznie podczas wysyłania disappearing photos. Dalej możecie bez wiedzy właściciela zrobić zrzut ekranu jego publikacji. Nie zapominajcie jednak kontrolować, tego co wrzucacie do sieci.

Co myślicie o takiej zmianie?  

 

Fot. Instagram @instagram

__________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.  

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ