Rozenek szantażowana przez byłą współpracownicę

Rozenek szantażowana przez byłą współpracownicę

Sukces Małgorzaty Rozenek powoduje zawiść wśród osób, którym nie powodzi się tak dobrze. Z ostatnich doniesień wynika nawet, że była współpracownica celebrytki szantażuje ją prywatnymi zdjęciami.

rozenek szantazowanaJak podaje „Fakt”, prywatne zdjęcia Rozenek skradzione z jej telefonu, zostaną opublikowane, jeśli Perfekcyjna nie odejdzie z showbiznesu.

– Prywatność Małgosi została pogwałcona przez wieloletnią współpracowniczkę. W jej telefonie znajdowało się wiele prywatnych zdjęć, które wolałaby zachować dla siebie i bliskich. To sprawa osobista. Szantażystka chciałaby, by Gosia zaszyła się w domu i zniknęła z show biznesu. Przeszkadza jej, że Gosia jest szczęśliwa z Radkiem i że odnosi sukcesy. Jest gotowa opublikować zdjęcia, by zaszkodzić jej wizerunkowi, ośmieszyć jej męża, a nawet jej dwóch synów – powiedziała tabloidowi osoba z otoczenia Rozenek.

Na razie sprawa nie trafiła na policję, a celebrytka ma nadzieję, że załatwi wszystko polubownie.

– Jeśli to posunie się za daleko, to nie będzie miała wyjścia. Ciągle jednak wierzy, że te szantaże skończą się bez tego – powiedział znajomy Rozenek.

Informację o szantażu potwierdziła też ona sama.

– Tak, to wszystko prawda. Nie będę tego szerzej komentować – powiedziała w rozmowie z „Faktem”.

_____________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ