Justin Bieber uderzył swojego fana

[VIDEO] Justin Bieber uderzył swojego fana

Młody gwiazdor ma na swoim koncie oplucie fanów i obrażanie ich podczas koncertów. Jakiś czas temu Bieber zdenerwował się podczas występu i po prostu zszedł ze sceny. Tym razem 22-letni piosenkarz posunął się jeszcze dalej i podczas pobytu w Barcelonie uderzył swojego fana.

justin bieber uderzyl fanaMłody mężczyzna podbiegł do samochodu, którym jechał Bieber i chciał się z nim przywitać. Zdenerwowany gwiazdor niewiele myśląc uderzył fana przez otwartą szybę.

Zachowanie fanów Biebera z pewnością narusza prywatność gwiazdy, jednak jego reakcja jest zupełnie nieadekwatne do sytuacji. Należy również pamiętać, że 22-latek znany jest z tego, że często zabiera swoje fanki na prywatne imprezy. Nie ma się więc co dziwić, że coraz więcej osób ma nadzieję się do niego zbliżyć.

Uderzony przez Biebera mężczyzna zaczął krwawić z ust. Cała sytuacja została zarejestrowana na amatorskim wideo. Nie wykluczone, że ofiara wniesie pozew przeciwko Bieberowi. 

Zobaczcie, jak to wyglądało.

{youtube}GS_ywxv3uzI|600|450|0{/youtube}

______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ