Ewa Chodakowska też promuje wodę i wyjaśnia: „Ona była pierwsza! Słucham?”

Ewa Chodakowska napisała post o Ani Lewandowskiej! Co sądzi o trenerce? Ma dla niej propozycję!

Ewa Chodakowska w rozmowie z tygodnikiem „Wprost” wypowiedziała się bardzo pochlebnie o Ani Lewandowskiej. Na reakcję żony napastnika Bayernu Monachium nie trzeba było czekać. Gwiazda opublikowała filmik, na którym pokazała, że ćwiczy z „Chodą”. Ukochana Lefterisa Kavoukisa zaprosiła gwiazdę na okładkę magazynu „Be Activ”, którego jest redaktor naczelną. To jeszcze nie koniec! Ewa Chodakowska swój nowy wpis na Instagramie poświęciła właśnie Ani Lewandowskiej. Zdradziła też, jaka łączy je relacja. Takich słów jeszcze nie było! Co napisała trenerka?   

Ewa Chodakowska napisała post o Ani Lewandowskiej! Co o niej sądzi?

Tego jeszcze nie było! Ania Lewandowska opublikowała nagranie, na którym widzimy, że ćwiczy razem z Ewą Chodakowską. Przesłała jej również buziaki oraz przypomniała, że razem grają do jednej bramki.

Ewa Chodakowska nie pozostała „dłużna” – zaprosiła żonę kapitana polskiej reprezentacji na okładkę swojego magazynu!

Przed chwilą zobaczyłam na IstaStory post Ani Lewandowskiej. I bardzo się cieszę Aneczko, że się ze mną zgadzasz. Myślę że pora na kolejny krok. Zapraszamy Cię razem z moim mężem na okładkę Be Active. Niech to będzie oficjalne zaproszenie – napisała Chodakowska.

Myślicie, że Ania Lewandowska się zgodzi?

Jednak  to jeszcze nie wszystko! Trenerka swój nowy wpis na Instagramie poświęciła właśnie Ani Lewandowskiej. Przypomniała również niedawny wywiad dla tygodnika „Wprost”, w którym uchyla rąbka tajemnicy dotyczącego swojego sukcesu oraz relacji z żoną piłkarza.

„LEWAndowska!! NIE DAM NAS PORÓŻNIĆ!! ❤

WPROST 💥 Kiedy zaczynała Pani w Polsce jako trenerka personalna była Pani zjawiskiem, nowością na rynku. Dzisiaj mamy już od groma blogerów, trenerów, instruktorów. Wszyscy mówią jak ćwiczyć, co jeść, co robić, żeby być zdrowym i wysportowanym. A jednak nikt takiego sukcesu jak Pani nie odniósł. Dlaczego?

 ➖Początki nie były łatwe.. musiałam o siebie mocno walczyć. Byłam jedna, byłam łatwym celem. Dzisiaj jest nas tysiące tych którzy motywują. Postrzegam to jako cześć mojego sukcesu.

To wspaniałe ze coraz więcej ludzi mówi głośno o konieczności zmiany stylu życia w imię zdrowia! Zawsze jestem pierwsza do pomocy.

Nigdy o nikim nie wypowiedziałam się zle, nigdy nie próbowałam nikomu rzucać kłód pod nogi, to cechy słabych osób.. Zawsze kibicuje i wspieram.

Dlaczego to ja jestem dzisiaj tutaj?

To mój sekret 🙂 Myśle ze na to pytanie obszernie mogą odpowiedzieć moje internetowe podopieczne.

💥 Myśli Pani, że dzisiaj wśród tak dużej konkurencji też odniosłaby Pani taki sukces? ➖Robimy to samo ale różny się od siebie.. To tak jak z szefami kuchni. Są ich setki tysięcy na świecie, ale wciąż pojawiają się Ci, którzy zaczarowują kubki smakowe.  Czuje się wyjątkowa, bo od początku jestem sobą i używam swoich tricków 🙂 Moja “zupa” smakuje inaczej. Wg wielu lepiej 🙂

"Od mycia szyb, do milionerki".. Jestem Twoją sąsiadką.. z wielkim marzeniami, głową pomysłów i nieskończonymi pokładami chęci do pracy.. Moim celem nie były pieniądze.. nie marzyłam o pieniądzach.. Ale zawsze wiedziałam, ze osiągnę sukces.. jak tylko znajdę to co kocham najbardziej i dam z siebie wszystko… Wyprzedzając komentarze "to mąż cię wypromował" przypominam, ze moj mąż sprowadził się do Polski za moją namową.. po roku walki w pojedynkę na polskim rynku, udowodniłam swojej drugiej połówce, ze tutaj jest lepiej.. ze warto porzucić HELLADĘ! Przy czym od razu dodaje ‼️że połowa tego sukcesu, należy się właśnie mojemu mężowi.. to on stoi za ogromną częścią projektów i planami biznesowymi.. Razem jesteśmy SUPER TEAM.. Naszym celem byłaś TY! Ty i poprawa jakości Twojego życia.. Stąd programy treningowe, dieta, wyjazdy sportowe, warsztaty, Książki, magazyn, suplement diety.. a w drodze kolejne.. Mój czas.. Jestem tutaj od 8 do 16 godzin dziennie.. To dwie zmiany 😬 Prowadzę swoj fanpage od 6 lat bez jednego dnia przerwy.. ale nagroda za moją pracę jest bezcenna!! Uśmiech każdej z Was, Wasze foty PRZED I PO.. historia zmiany życia, miliony podziękowań… ta wdzięczność 😍😍 totalnie ładują mnie energią .. Jesteście moimi akumulatorkami ❤️ Pieniądze to skutek uboczny.. No tak 🙂 A przeczytałam tysiące razy: "NAIWNE BABY KUPUJĄ JEJ PRODUKTY, a ta na nich zarabia" .. I zastanawiam się komu nabija kabzę autor komentarza? Mcdonaldsowi? Kfc? Pizzy hut? Przecież za każda marką stoi jakaś osoba 🙂 ale to już tak nie przeszkadza, co? Właściciele tych gigantów nie mieszkają za Twoim płotem.. czego oczy nie widzą, sercu nie żal 🙂 Bo.. Patrzeć jak sąsiadka odnosi sukcesy.. To już jest niewygodnie! Tak! Zarabiam! Z każdym rokiem notujemy coraz to większy sukces.. dlaczego? Bo nasze produkty są najwyższej jakości!! TO NIE PRZECHWAŁKI 😬 Mówię tak, bo jesteście tego dowodem!! Nasze produkty są najczęściej przez Ciebie wybierane… o dalej polecane.. Ludzi nie da się oszukać na dłuższa metę.. Ludzi nie da się na siłe do siebie przekonać.. NIECH ŻYJE PASJA ❤️ Dziękuje Ci za zaufanie.. cieszę się, ze nasze produkty Ci służą ❤️ #tygodnikwprost @tygodnikwprost

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Ewa Chodakowska uważa, że im więcej jest osób motywujących innych do zmiany swojego stylu życia, tym lepiej, dlatego nie denerwuje się, gdy inni porównują ją do Ani Lewandowskiej. Liczy, że trenerzy w Polsce połączą siły. W końcu mają wspólnych wrogów. Zdradza również, że obie panie mają bardzo dobry kontakt i gratulują sobie sukcesów.

💥 Czy denerwują Panią porównania do Anny Lewandowskiej, bo bulwarówki piszą o tym non-stop.

➖Nigdy! Polska potrzebuje takich osób! Im więcej tym lepiej. Niech tabloidy porównują, a ludzie niech wybierają. Dobrze jest mieć wybór 🙂

💥Czy takie porównania w ogóle mają sens? Pani startowała od zera, Lewandowska miała u boku świetnie zarabiającego męża.

➖Nigdy nie odpowiedziałam na to pytanie, najwyższa pora. Nie ważne jak Ania zaczęła. Ważne jaki ma cel! Wciąż jednak uważam ze to moje produkty są najlepsze 🙂

‼️tutaj uśmiechnęłam się.. TO JEST PRZEDE WSZYSTKIM WASZE ZDANIE – tak wybieracie.. zamiast na manipulacji skupmy się na realnym CELU 💪🏻 Liczę na to, ze trenerzy i trenerki w Polsce W KOŃCU POŁĄCZĄ SIŁY ❤️Od początku o tym marzę! Mamy wspólnych wrogów!! BEZRUCH I ŚMIECIOWE ŻARCIE! A z Anią mamy super kontakt i zawsze gratulujemy sobie sukcesów! ❤️

W jedności siła, tak trzymać!

LEWAndowska!! NIE DAM NAS PORÓŻNIĆ!! ❤️WPROST 💥Kiedy zaczynała Pani w Polsce jako trenerka personalna była Pani zjawiskiem, nowością na rynku. Dzisiaj mamy już od groma blogerów, trenerów, instruktorów. Wszyscy mówią jak ćwiczyć, co jeść, co robić, żeby być zdrowym i wysportowanym. A jednak nikt takiego sukcesu jak Pani nie odniósł. Dlaczego? ➖Początki nie były łatwe.. musiałam o siebie mocno walczyć. Byłam jedna, byłam łatwym celem. Dzisiaj jest nas tysiące tych którzy motywują. Postrzegam to jako cześć mojego sukcesu. To wspaniałe ze coraz więcej ludzi mówi głośno o konieczności zmiany stylu życia w imię zdrowia! Zawsze jestem pierwsza do pomocy. Nigdy o nikim nie wypowiedziałam się zle, nigdy nie próbowałam nikomu rzucać kłód pod nogi, to cechy słabych osób.. Zawsze kibicuje i wspieram. Dlaczego to ja jestem dzisiaj tutaj? To mój sekret 🙂 Myśle ze na to pytanie obszernie mogą odpowiedzieć moje internetowe podopieczne. 💥 Myśli Pani, że dzisiaj wśród tak dużej konkurencji też odniosłaby Pani taki sukces? ➖Robimy to samo ale różny się od siebie.. To tak jak z szefami kuchni. Są ich setki tysięcy na świecie, ale wciąż pojawiają się Ci, którzy zaczarowują kubki smakowe. Czuje się wyjątkowa, bo od początku jestem sobą i używam swoich tricków 🙂 Moja "zupa" smakuje inaczej. Wg wielu lepiej 🙂 💥Czy denerwują Panią porównania do Anny Lewandowskiej, bo bulwarówki piszą o tym non-stop. ➖Nigdy! Polska potrzebuje takich osób! Im więcej tym lepiej. Niech tabloidy porównują, a ludzie niech wybierają. Dobrze jest mieć wybór :)💥Czy takie porównania w ogóle mają sens? Pani startowała od zera, Lewandowska miała u boku świetnie zarabiającego męża.➖Nigdy nie odpowiedziałam na to pytanie, najwyższa pora. Nie ważne jak Ania zaczęła. Ważne jaki ma cel! Wciąż jednak uważam ze to moje produkty są najlepsze 🙂 ‼️tutaj uśmiechnęłam się.. TO JEST PRZEDE WSZYSTKIM WASZE ZDANIE – tak wybieracie.. zamiast na manipulacji skupmy się na realnym CELU 💪🏻 Liczę na to, ze trenerzy i trenerki w Polsce W KOŃCU POŁĄCZĄ SIŁY ❤️Od początku o tym marzę! Mamy wspólnych wrogów!! BEZRUCH I ŚMIECIOWE ŻARCIE! A z Anią mamy super kontakt i zawsze gratulujemy sobie sukcesów! ❤️

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/chodakowskaewa/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1407 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...