Joanna Moro zdradziła płeć dziecka!

Joanna Moro zdradziła płeć dziecka: Już wiem, kogo noszę pod sercem

Joanna Moro spodziewa się dziecka. Aktorka jest już mamą dwóch chłopców, a teraz oczekuje przyjścia na świat trzeciej pociechy. Czeka na córkę czy syna? Już wiemy! Gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy.

 Joanna Moro zdradziła płeć dziecka!

Joanna Moro w sierpniu podzieliła się z fanami radosną nowiną. Aktorka zdradziła, że jest w ciąży. Wraz z mężem Mirosławem wychowuje dwóch synów. Jednak gwiazda chciałaby również być mamą córeczki. Czy tym razem jej się uda?  

„Hej , już nastąpił ten czas , ze w nocy mi się nie śpi … tak jakos kobiety w ciąży maja ? ale, niezależnie od samopoczucia staram się na wszystko patrzeć pozytywnie i szukać dobrych stron. To bardzo pomaga.

Kochani, jaj myślicie kto to będzie ?

Niektórzy, mówią, ze jeśli brzuch jak piłka to chłopczyk albo , ze dziewczynka zabiera urodę matce? Prawda – fałsz ?

Ja już wiem kogo nosze pod swym sercem ❤️❤️❤️ Jak myślicie ?” – napisała na Instagramie aktorka.

https://www.instagram.com/p/B3EgyvAI8eX/

Joanna Moro gościła w „Pytaniu na śniadanie”. To właśnie tam prowadząca Marcelina Zawadzka zadała pytanie dotyczące płci dziecka. Jednak aktorka z radością podzieliła się z telewidzami radosną nowiną. 

„Kochani, otóż dziś w @pytanienasniadanie rozmawiając z doktorem Raczynskim o bezpiecznym morsowaniu w ciąży. @marcelina_zawadzka zadała mi pytanie czy już wiadomo kto to będzie? Zaskoczyła mnie tym pytaniem, ale nie omieszkalam z radościa wyszeptać – dziewczynka ???” – powiedziała gwiazda.

Przyjście na świat dziewczynki będzie dużą zmianą dla rodziny. Do tej pory była przyzwyczajona do zajmowania się chłopcami. Jednak już niedługo to się zmieni, bo przyjdzie na świat mała „królewna”. 

„Przede mną szósty miesiąc ciąży, oby dalej tak pięknie i aktywnie! Powoli w mojej chłopięcej na razie rodzinie zaczynamy myśleć o wyprawce dla naszej małej królewny: o łóżeczku , wózeczku, o imieniu… to jest chyba najpiękniejszy okres, taki rozmarzony ? oczekiwaniem i przygotowaniami … Nasza mała księżniczko czekamy na Ciebie – napisała gwiazda na Instagramie.

Czekamy!

https://www.instagram.com/p/B2Q67Gyoe1s/

—————————————————————————————-

Źródło zdjęć: By Joanna Moro – https://www.flickr.com/photos/134666025@N03/19412093290/in/dateposted-public/, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=41479723

ZOSTAW ODPOWIEDŹ