„Pływaliśmy na tej feralnej motorówce” Przyjaciel wspomina Piotra Woźniaka-Staraka

Gwiazdy żegnają Piotra Woźniaka-Staraka: „Nie mam słów, Piotrula”

Już oficjalnie wiadomo, że Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Jego ciało odnaleziono w okolicach jeziora Kisajno na Mazurach. Producenta żegnają w mediach społecznościowych przyjaciele i znajomi, wśród nich m.in. Małgorzata Domagalik i Borys Szyc.

Gwiazdy żegnają Piotra Woźniaka-Staraka: „Nie mam słów, Piotrula”

Od kilku dni trwały poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka, który w nocy z sobotę na niedzielę wraz z młodą kobietą wypłynął motorówką na jezioro Kisajno. Jednak para wypadła z motorówki, ale towarzyszce udało się dopłynąć do brzegu. Jednak wciąż nie było wiadomo, co stało się z producentem filmowym. W poszukiwania zaangażowano wiele służb. Niestety najgorsze przewidywania okazały się prawdziwe.

“Potwierdziły się najgorsze obawy, wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione”  – napisał na Twitterze Jarosław Zieliński, wiceszef MSWiA.

Producenta filmowego żegnają gwiazdy w mediach społecznościowych. 

“Nie mam słów Piotrula. Żegnaj przyjacielu. Braszku. Odpoczywaj w spokoju” – napisał Borys Szyc, który grał w jego filmach, a także przyjaźnił się z rodziną Staraków.

Również Leszek Stanek opublikował poruszający wpis. 

“Piotrek był zajebistym człowiekiem i wiedzą o tym wszyscy którzy go znali, którzy mieli szczęście spotkać go na swojej drodze życia. Nigdy nie jesteśmy gotowi na pożegnania… Łącze się w bólu z Agnieszką z całą rodziną i ze wszystkimi których sercu Piotr był bliski. Obyśmy się jeszcze spotkali Piotrek” – czytamy na Instagramie.

Partnera Agnieszki Woźniak-Starak pożegnała też Małgorzata Domagalik.

“Spotykaliśmy się przy okazji pewnego filmowego projektu, długo rozmawialismy o wielkiej pasji, jakim było dla niego kino … Takim Go zapamiętam. W technikolorze… – napisała w mediach społecznościowych.

Rodzinie oraz bliskim producenta składamy szczere wyrazy współczucia.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...