Jaką uczennicą była Małgorzata Rozenek-Majdan

Dlaczego Małgorzata Rozenek wzięła udział w reklamie sieci komórkowej? Nie chodziło o pieniądze

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wzięli udział w reklamie sieci telefonii „Plus”, w której sparodiowali samych siebie. Media podawały, że para zarobiła na spocie aż 2 miliony złotych. Okazuje się, że Perfekcyjna Pani Domu przy podpisywaniu umowy nie spojrzała na honorarium. Co ją najbardziej skłoniło do wzięcia udziału w reklamie?

Dlaczego Małgorzata Rozenek wzięła udział w reklamie sieci komórkowej?

W lutym wyemitowano reklamę, w której wzięli udział Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. W spocie telefonii „Plus” para sparodiowała samych siebie. Kto z nas nie pamięta ich udziału w „Azja Express”? Prezenterka i piłkarz zrobili furorę w show. Ich zabawne dialogi rozśmieszały widzów do łez, a powiedzonka prowadzącej „Lekcję stylu” stały się hitem internetu (Me is Victoria Beckham and he is David Beckham”, „Nie mów do mnie teraz” albo „My razem jesteśmy niezniszczalni”).

Okazuje się, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan byli zachwyceni propozycją wzięcia udziału w reklamie. Bardzo spodobał im się scenariusz, a sprawy związane z honorarium zeszły na dalszy plan!

 „Bardzo lubię tę reklamę. Jak firma przyszła do nas z tą propozycją i przeczytaliśmy scenariusz,  to przyznam, że nawet nie zerkaliśmy specjalnie na stronę z honorarium, bo scenariusz naprawdę nas rozbawił” – mówiła prowadząca „Lekcję stylu” w rozmowie z portalem party.pl.

Dobra reklama

Spot „JA+ Perfekcyjny DUET” został uznany za reklamę miesiąca! Dzięki niemu para znowu mogła poczuć się jak w „Azja Express”. Wiele osobom bardzo spodobał się pomysł „Plusa”.

 „Jest bardzo dobry odzew. Wirtualne media poinformowały, że ta reklama została uznana za reklamę miesiąca. Myślę, że będzie brała udział w konkursie na reklamę roku, bo jest śmieszna. Bardzo dużo osób poprzez media społecznościowe się do mnie odezwało, że reklama jest fajna i cieszą się. To jest ważne. My też na chwilę wróciliśmy do klimatu Azji” – cieszyła się Małgorzata Rozenek.

Jak parze pracowało się z Szymonem Majewskim, który wcielił postać tajemniczego szamana?

„Było mega miło. Szymon jest przezabawny, przesympatyczny. Jest chyba jedyną osobą, którą znam, która mówi więcej niż ja” – zdradziła Perfekcyjna Pani Domu.

Czy podobała wam się reklama? Zobaczcie ją jeszcze raz!

https://www.youtube.com/watch?v=9bRgVCu1tGM

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/m_rozenek

1 KOMENTARZ

  1. Reklama jak reklama, nic szczególnego, prawdę mówiąc zauważyłam ją, ale nie umiałabym powiedzieć jakiego produktu dotyczy. Natomiast to, co zwróciło moją uwagę, to Pani Rozenek, sama w sobie. Wydała mi się ładna i sympatyczna, bardzo naturalna i bezpretensjonalna, czyli o 180 stopni inna niż w rzeczywistości. Teraz czytam, że parodiowała samą siebie:)) Niesamowite! Takie podwójne zaprzeczenie: Nieprawda, że nieprawda, że Rozenek daje prawdziwą Rozenek?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ