Ten utwór powstał dla chorej 3-letniej dziewczynki!

Tabb & Sound’n’Grace prezentuje nowy utwór „Sens”, który powstał z myślą o 3-letniej Kai Czerwińskiej, która zmaga się z Neuroblastomą IV stopnia, czyli nowotworem złośliwym układu nerwowego. Cały dochód z każdego odsłuchanie piosenki i oraz pobranie dzwonka zostanie przekazany na leczenie dziewczynki oraz innych małych podpiecznych Fundacji „Nasze Dzieci”! Zatem, zapraszamy do odsłuchania oraz udostępniania utworu!

{youtube}09xULIl7D4I|600|450|0{/youtube}

Z potrzeby serca

Singiel „Sens” nie był utworem planowanyn, lecz powstał z potrzeby serca muzyków. Dedykowany jest trzyletniej Kai Czerwińskiej, która od 18 miesięcy zmaga się z Neuroblastomą IV stopnia – nowotworem złośliwym układu nerwowego. Dziewczynka wraz z rodzicami w swoje drugie urodziny usłyszała straszną diagnozę, która całkowicie zmieniła funkcjonowanie całej rodziny.

Historia dziewczynki

Początkowo leczenie przynosiło rezultaty i po ciężkich 18 miesiącach walki z chorobą dziewczynce udało się wyjść na prostą. Jednak normalne życie nie trwało długo. Niestety po trzech miesiącach nowotwór „odezwał się” znowu – podczas ostatnich badań kontrolnych okazało się, że choroba znowu powróciła i to ze zdwojoną siłą. Nowotwór zaatakował kości, szpik oraz węzły chłonne. Kaja z ro Rodzina Czerwińs. Niestety koszty ponownego leczenia dziewczynki są bardzo duże, dlatego Kaja wraz rodzicami prosi o wsparcie.

Ekspresowa pomoc

Historia 3-letniej Kai niezwykle wzruszyła muzyków, którzy postanowili zadedykować jej piosenkę. Utwór „Sens” powstał w błyskawicznym tempie. Tekst piosenki napisał Arek Kłusowski.

Jak Ty możesz pomóc?

Nie musisz robić wiele, wystarczy, że odtworzysz teledysk oraz udostępnisz go w sieci, np. na swojej tablicy na Facebooku! Również każde pobranie dzwonka powoduje, ze cały dochód uzyskany z tego tytułu zostanie przeznaczony na kosztowne leczenie Kai oraz innych małych chorych podopiecznych Fundacji „Nasze Dzieci”, która znajduje się przy Klinice Onkologii w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”.

Możesz także wpłacić pieniądze na rzecz dziewczynki na poniższe konto:

Fundacja „Nasze Dzieci” przy klinice Onkologii w IP CZD

76 1240 1109 1111 0010 1163 7630

Tytułem: Kaja Czerwińska

Wierzymy, że Kai uda się wygrać walkę z chorobą i dziewczynka już niedługo będzie mogła ponownie powrócić do normalnego życia! Jednak nasza pomoc w tej sytuacji jest niezbędna, dlatego z całego serca prosimy o udostępnianie piosenki „Sens”!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ