Ten utwór powstał dla chorej 3-letniej dziewczynki!

Tabb & Sound’n’Grace prezentuje nowy utwór „Sens”, który powstał z myślą o 3-letniej Kai Czerwińskiej, która zmaga się z Neuroblastomą IV stopnia, czyli nowotworem złośliwym układu nerwowego. Cały dochód z każdego odsłuchanie piosenki i oraz pobranie dzwonka zostanie przekazany na leczenie dziewczynki oraz innych małych podpiecznych Fundacji “Nasze Dzieci”! Zatem, zapraszamy do odsłuchania oraz udostępniania utworu!

{youtube}09xULIl7D4I|600|450|0{/youtube}

Z potrzeby serca

Singiel „Sens” nie był utworem planowanyn, lecz powstał z potrzeby serca muzyków. Dedykowany jest trzyletniej Kai Czerwińskiej, która od 18 miesięcy zmaga się z Neuroblastomą IV stopnia – nowotworem złośliwym układu nerwowego. Dziewczynka wraz z rodzicami w swoje drugie urodziny usłyszała straszną diagnozę, która całkowicie zmieniła funkcjonowanie całej rodziny.

Historia dziewczynki

Początkowo leczenie przynosiło rezultaty i po ciężkich 18 miesiącach walki z chorobą dziewczynce udało się wyjść na prostą. Jednak normalne życie nie trwało długo. Niestety po trzech miesiącach nowotwór „odezwał się” znowu – podczas ostatnich badań kontrolnych okazało się, że choroba znowu powróciła i to ze zdwojoną siłą. Nowotwór zaatakował kości, szpik oraz węzły chłonne. Kaja z ro Rodzina Czerwińs. Niestety koszty ponownego leczenia dziewczynki są bardzo duże, dlatego Kaja wraz rodzicami prosi o wsparcie.

Ekspresowa pomoc

Historia 3-letniej Kai niezwykle wzruszyła muzyków, którzy postanowili zadedykować jej piosenkę. Utwór „Sens” powstał w błyskawicznym tempie. Tekst piosenki napisał Arek Kłusowski.

Jak Ty możesz pomóc?

Nie musisz robić wiele, wystarczy, że odtworzysz teledysk oraz udostępnisz go w sieci, np. na swojej tablicy na Facebooku! Również każde pobranie dzwonka powoduje, ze cały dochód uzyskany z tego tytułu zostanie przeznaczony na kosztowne leczenie Kai oraz innych małych chorych podopiecznych Fundacji „Nasze Dzieci”, która znajduje się przy Klinice Onkologii w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”.

Możesz także wpłacić pieniądze na rzecz dziewczynki na poniższe konto:

Fundacja „Nasze Dzieci” przy klinice Onkologii w IP CZD

76 1240 1109 1111 0010 1163 7630

Tytułem: Kaja Czerwińska

Wierzymy, że Kai uda się wygrać walkę z chorobą i dziewczynka już niedługo będzie mogła ponownie powrócić do normalnego życia! Jednak nasza pomoc w tej sytuacji jest niezbędna, dlatego z całego serca prosimy o udostępnianie piosenki „Sens”!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4362 More posts in Newsy category
Recommended for you
Artur Boruc publicznie upokorzył byłego męża Marty Kaczyńskiej

Artur Boruc opublikował na Twitterze wpis, który jest odpowiedzią na ostatnie słowa Marcina Dubienieckiego skierowane...