Fit Lovers: Nieudane salto Mateusza. Fanka odniosła poważne obrażenia

Fit Lovers: Nieudane salto Mateusza. Fanka odniosła poważne obrażenia

Duet Fit Lovers był zaproszony na galę „See Bloggers 2019”, podczas której Mateusz wykonał na scenie nieudane salto. Mężczyzna spadł ze sceny na publiczność. Największe obrażenia odniosła kobieta, która teraz boryka się z uszkodzonym dyskiem… Jak Fil Lovers reaguje na tę sytuację?

Fit Lovers: Nieudane salto Mateusza. Fanka odniosła poważne obrażenia

Fil Lovers wystąpiło na gali „See Bloggers 2019″ w Łodzi. Para wystąpiła na scenie, a Mateusz zachęcony przez swoją narzeczoną, zrobił salto, niestety oślepiło go światło, nie odzyskał równowagi i runął na publiczność, a szczególnie na młodą kobietę, która stała pod sceną.

Mateusza oślepiło światło i spadł ze sceny po salcie. Na szczęście nikomu nic się nie stało – mówiła Pamela na Instagramie.

Jednak po kilku dniach mąż poszkodowanej wyznał, że żona ma uszkodzony dysk na odcinku szyjnym…

„Niestety stało się. Żona ma uszkodzony dysk na odcinku szyjnym” – napisał mężczyzna.

Jak zareagował Mateusz?

„Jestem załamany całą sytuacją. Nie wiem, co mam zrobić. Żałuję tego salta z każdą sekundą. Nie chciałem, żeby to się tak skończyło. Biorę pełną odpowiedzialność za to, co się stało.

Nie czułem potrzeby natychmiastowego dzielenia się ze światem tą informacją, ale oczywiste dla mnie było to, że jak tylko o tym się dowiedziałem, to będzie zlecona rehabilitacja, fizjoterapia, to wezmę za to pełną odpowiedzialność. Jaki trzeba byłoby być człowiekiem, żeby nie pomóc w takiej sytuacji i nie wziąć odpowiedzialności.

Ludzie, którzy nas obserwują, znają osobiście, wiedzą, że nie przeszlibyśmy obok tego obojętnie.

Zrobię wszystko, żeby ta pani doszła jak najszybciej do zdrowia, jak tylko będzie jasna sytuacja, jakie są wyniki i zalecenia lekarza” – zapewniał poruszony Mateusz. 

Mamy nadzieję, że poszkodowana kobieta szybko wróci do zdrowia, a duet Fit Lovers będzie bardziej uważał podczas swoich występów.

https://www.instagram.com/p/ByM49h8C4Df/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z www.youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ