Nowy singiel Roksany Węgiel podbija internet. Fani zachwyceni

Roksana Węgiel o Bogu: Bez Niego nie udałoby mi się osiągnąć tych wszystkich sukcesów

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych młodych polskich artystek. Rok temu wygrała dziecięcą Eurowizję, co sprawiło, że jej życie zmieniło się o 180 stopni. Jednak nadal ważne miejsce zajmuje w nim Bóg. Co mówi o Nim nastoletnia gwiazda?

Roksana Węgiel o Bogu: Bez Niego nie udałoby mi się osiągnąć tych wszystkich sukcesów

Roksana Węgiel w 2018 roku wygrała Eurowizję Junior. Dzięki zwycięstwu otworzyły się przed nią drzwi do kariery muzycznej. Młoda artystka na razie koncertuje przede wszystkim w Polsce, ale marzy o występach na szerszą skalę.

Roksana Węgiel od początku swojej muzycznej przygody nie wstydziła się mówić o Bogu. Piosenkarka jest przekonana, że ma On w opiece każdego człowieka i wszystko, co się wydarza jest nie bez powodu. Każda sytuacja ma sens. Jeśli coś nie wychodzi, to dlatego, by udało się coś lepszego.

„Myślę, że bez Niego nie udałoby mi się osiągnąć tych wszystkich sukcesów. Przede wszystkim stały się one dzięki Niemu. Jest w moim życiu wiele takich sytuacji, które niby się zdarzyły przez przypadek, a to wszystko było po COŚ. Zdaję sobie sprawę z tego, że Pan Bóg ma plan na każdego człowieka i czasem jak coś nie wyjdzie wiem, że za rogiem czeka już coś większego, coś lepszego. Przynajmniej w moim przypadku tak często jest. Może dlatego, że w to wierzę :)” – mówi Roksana Węgiel w rozmowie z portalem Stacja7.

https://www.instagram.com/p/BytB8mTBZPq/

Największe marzenie

Nastolatka zyskała liczne grono fanów, którzy jej kibicują. Ma nadzieję, że również za granicą ludzie pokochają jej muzykę. Bardzo by tego chciała.

„Oczywiście że mam! Największe jest to by moja muzyka była znana nie tylko w Polsce, ale też poza jej granicami naszego kraju. Nie wiem jeszcze jak mi się to uda, ale będę robić co w mojej mocy, by tak właśnie się stało” – zdradziła Roksana Stacji7.

Tego jej życzymy!

https://www.instagram.com/p/By3BLoRhqKR/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Serecki – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=74619067

ZOSTAW ODPOWIEDŹ