Ania Lewandowska o wakacjach z Klarą: Kto spędza urlop z dziećmi wie, o czym mówię

Ania Lewandowska wraz z rodziną i przyjaciółmi odpoczywa właśnie na egzotycznych wakacjach. Oczywiście trenerce i piłkarzowi towarzyszy ich dwuletnia córka Klara. Gwiazda zdradziła, jak wygląda wakacyjny wypoczynek młodych rodziców. Coś by zmieniła?

Ania Lewandowska o wakacjach z Klarą: Kto spędza urlop z dziećmi wie, o czym mówię

Ania i Robert Lewandowscy są na długo oczekiwanych wakacjach w Grecji. Para zabrała ze sobą córeczkę Klarę. Dziewczynka jest bardzo aktywną dwulatką i nie może długo usiedzieć w jednym miejscu. Co prawda, Ania Lewandowska chciała podczas wakacyjnego relaksu poczytać książkę, zrobić sobie maseczkę, a także pójść na trening, ale życie zweryfikowało jej plany.

„Plany vs rzeczywistość.. Wyczekane wakacje…??‍♀️☀️

W planach dobra książka, odpoczynek, chwila dla siebie, może jakaś maseczka, dobry trening…

A co jest finalnie?? Basenik, oblewanie wodą, pompowanie kółek, balonów, zabawa foremkami, zabawa w “ganianego” (“złap mnie!”) na zmianę w chowanego i tak przez cały dzień ??? Kto spędza urlop z dziećmi, wie o czym mówię?” – napisała Ania Lewandowska na Instagramie.

Jednak myli się ten, kto myśli, że trenerka jest niezadowolona. Ma zupełnie inne odczucia.

„Ręka do góry, kto planuje wakacje z dziećmi? ?✌? Jest NAJLEPIEJ!” – kończy Ania Lewandowska swój wpis.

Najlepsze wakacje

Wielu fanów trenerki również spędza wakacje z dziećmi. Ci którzy mają już starsze pociechy zwracają uwagę, że odpoczynek z małymi dziećmi również ma swój urok i jeszcze kiedyś rodzice zatęsknią za takimi wakacjami.

“Takie wczasy tez mają swój urok ? kiedyś będziemy za nimi tęsknić, dlatego warto korzystać, póki można ❤️”

“W wakacje wszystko jest i tak najlepsze ?”

„A ja jade na Jamajke z mezem na tydzien i pierwszy raz zostawiamy mała na tak dlugo (w dobrych rekach u dziadkow:-) Bedzie dziwnie bez niej ale juz nie moge sie doczekac wreszcie wymarzony dorosly wypoczynek ?☀️ ??‍♀️??” – komentowali internauci.

Rodzinie Lewandowskich życzymy jak najlepszego odpoczynku i szczęśliwego powrotu!

View this post on Instagram

Trwa wyzwanie #jesteswyjatkowa 😉 Zachęcam do oznaczania wyjątkowych kobiet! Mam, przyjaciółek, znajomych, które podziwiasz 🙂 Jeśli już oznaczyłaś – to super! 🙏🙌😘 Teraz będzie trudniej😉 Podnosimy wyzwanie level wyżej🙌 Ale przecież lubimy wyzwania, prawda?😘 Kobiety potrafią przenosić góry, kiedy na czymś im zależy. Potrafimy być prawdziwymi mistrzyniami logistyki, kiedy wiemy, że trzeba zadbać o pociechy, dom i pracę niemal równolegle. Potrafimy być wytrwałe, potrafimy znieść największy ból, potrafimy wybaczać. Potrafimy być empatyczne, ciepłe, wyrozumiałe. To jak? Gotowa? Wypisz 3 cechy, za które podziwiasz samą siebie💪 Zastanów się na spokojnie i powiedz to głośno! Zmotywuj w ten sposób inne wspaniała kobiety😘 #jesteswyjatkowa Do dzieła kochane!✌ #systematyczna, #wrazliwa, #waleczna – to cechy, które lubię w sobie szczególnie 😎 A Ty? Jaka jesteś? Co najbardziej w sobie doceniasz?🤗 _______________ #annalewandowska #woman #perfectday #strongwomen #ilikeme #friends #beautifulwoman #ilikeyou

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...