Magda Gessler dementuje wszystkie plotki

Magda Gessler dementuje wszystkie plotki! Czego wymaga od uczestników „Kuchennych rewolucji”?

„Kuchenne rewolucje” od wielu lat mają liczne grono fanów. W międzyczasie pojawiło się sporo spekulacji dotyczących kulinarnego programu. Magda Gessler dementuje wszystkie plotki!

Magda Gessler dementuje wszystkie plotki! Czego wymaga od uczestników „Kuchennych rewolucji”?

Wiele osób zastanawia się, czy udział w „Kuchennych rewolucjach” jest płatny. Okazuje się, że nową aranżacja wnętrza, dekorację funduje restauracji stacja TVN. Jednak właściciele zazwyczaj płacą za produkty na uroczystą kolację. A czy osoby, które przychodzą na posiłek muszą za niego zapłacić?

– Za udział w “Kuchennych Rewolucjach” nie płaci się nic! (…) Owszem, my płacimy im za całą zmianę, za całą dekorację. To my przynosimy (…) to znaczy za kolację płacą oni. Oczywiście, jeśli mają duży problem, to my im pomagamy, ale najczęściej ich obowiązkiem jest zapłacenie za produkty na kolację. Ludzie, którzy przychodzą na kolację, nie płacą, bo są gośćmi – powiedziała Maga Gessler w rozmowie z Newserią.

Startujemy jak zwykle o 21:30! 🔥www.kuchennerewolucje.tvn.pl To przedostatni odcinek tego sezonu! Będziecie? 😉

Opublikowany przez Kuchenne Rewolucje 17 maja 2018

Bez gotowania ani rusz

Niektórzy zarzucają restauratorce, że podczas nagrań wcale nie gotuje! Jak to jest naprawdę?

– Rozumiem, że “Kuchenne rewolucje” oglądają się głównie ze względu na ciskane talerze i wywalone garnki, ale tak naprawdę przez większość czasu tam gotuję. Producenci i reżyserzy wycinają z tego pięć sekund i wkładają jako migawkę. Chętnie bym zaprosiła wszystkich niedowiarków na plan, by zobaczyli, ile godzin naprawdę jestem kelnerką i kucharką – zdradziła Magda Gessler w rozmowie z “Super Expressem”.

Wyjątkowo niesmaczna sytuacja…

Opublikowany przez Kuchenne Rewolucje 10 maja 2018

Ten warunek trzeba spełnić

A jakie wymagania gospodyni “Kuchennych rewolucji” stawia restauratorom? To dla niej bardzo ważne.

Mam swoje specjalne wymagania. To przede wszystkim odpowiednia temperatura do pracy. Dla mnie wynosi ona 19 stopni – powiedziała “Faktowi” Magda Gessler.

Czy dziś padną kolejne KULTOWE teksty? 🤔 Widzimy się o 21:30 przed TV! 🔥🔥🔥

Opublikowany przez Kuchenne Rewolucje 3 maja 2018

Jeden odcinek “Kuchennych rewolucji” nagrywany jest przez 4 dni. Niektórzy restauratorzy są w kontakcie z gospodynią kulinarnego programu. Czasami mają pytania dotyczące serwowanych przez nich potraw. Również mają kontakt z osobami z ekipy gospodyni, którzy pomagają im w dalszych zmianach.

– Nasza trwała dokładnie cztery dni. Pani Magda przyjechała do nas po raz pierwszy 10 grudnia, a pożegnaliśmy się 13 grudnia. Po pięciu tygodniach wróciła zobaczyć czy wszystko u nas w porządku. (…) Nadal mamy kontakt. Dzwoniłem do Pani Magdy kilka razy. Były to głównie telefony z podziękowaniami, ale raz potrzebowałem porady dotyczącej naszej kaczko-gęsi. Z częścią ekipą jestem w stałym kontakcie, a jedna z osób pomaga nam w kwestiach wystroju i ewentualnych zmian w menu – zdradził Sławomir Chojnowski z restauracji “Schabowy raz”.

————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org/wiki/Magda_Gessler

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...