Roksana Węgiel nadzieją polskiej muzyki. Czy woda sodowa nie uderzy jej do głowy?

Roksana Węgiel nadzieją polskiej muzyki. Czy woda sodowa uderzyła jej do głowy?

Roksana Węgiel ma za sobą dobry rok, a 2019 zapowiada się jeszcze lepszy. 14-letnia  zwyciężczyni „The Voice Kids” oraz Eurowizji dla dzieci ma za sobą kolejne udane występy, a także przygotowuje solową płytę. Fani młodej artystki zastanawiają się, czy woda sodowa nie uderzy jej do głowy. Mama o nastolatkę jest spokojna. Co mówi?

Roksana Węgiel nadzieją polskiej muzyki. Czy woda sodowa uderzyła jej do głowy?

Roksana Węgiel w 2014 wzięła udział w projekcie Muzyczne talenty „Czwórki”, dla którego nagrała swoją wersję piosenki „Wierzę w Ciebie, Panie”. W następnym roku wystąpiła gościnnie w teledysku do piosenki zespołu disco polo Rompey „Mam obsesję”. Jednak to miniony rok okazał się dla niej przełomowy.

„Nie wierze, że ten rok tak szybko minął i tyle wspaniałych rzeczy zdążyło się wydarzyć…” – pisała Roksana Węgiel na Facebooku.  

Artystka wygrała „The Voice Kids” oraz dziecięcą Eurowizję, nawiązała współpracę z Edytą Górniak, a także „Hotel Transylwania 3”. Użyczyła również swojego głosu jednej z postaci filmu „Transylwania 3”. Obecnie pracuje nad solową płytą. Czy od licznych sukcesów nie przewróciło się jej w głowie?

– Ona przeszła przyspieszony kurs dorastania. Jest mądra nad wiek, skromna, nie zjada jej stres i potrafi powiedzieć „nie”, jeśli jej się coś nie podoba. Do tego ma wsparcie bardzo mądrych rodziców, którzy jeżdżą z nią na każde spotkanie. Wierzę, że mamy do czynienia z tak rzadkim talentem – mówi Patryk Kumór, producent muzyczny i współtwórca eurowizyjnego przeboju Roksany. 

My również w to wierzymy i życzymy nastolatce samych sukcesów!

Mama jest spokojna

Mama Roksany jest dumna z córki. Czego uczy ją nastolatka?

– Ona nigdzie nie jeździ sama. W podróżach do Warszawy zawsze towarzyszę jej ja lub mąż. Czasem wydaje mi się, że moje dziecko jest silniejsze ode mnie. Może to dzięki wcześniejszym doświadczeniom ze sportem nauczyła się nie poddawać? Moja Roksana ma bardzo waleczną duszę! – mówiła Edyta Węgiel. 

https://www.facebook.com/roxiewegiel/photos/a.522363094889842/600083760451108/?type=3&theater

———————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: By Serecki – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=74669710

ZOSTAW ODPOWIEDŹ