Alżbeta Lenska już tak nie wygląda! Jest blondynką!

Alżbeta Lenska po badaniach! Jaki jest jej stan zdrowia?

Alżbeta Lenska kilka miesięcy temu przeżyła straszne chwile. Gwieździe pękł tętniak i konieczna była natychmiastowa skomplikowana operacja. Jednak wszystko dobrze się skończyło – aktorka wróciła do zdrowia. Niedawno musiała przejść badania kontrolne. Jaki jest stan zdrowia prowadzącej „Pozytywkę”?

Alżbeta Lenska po badaniach! Jaki jest jej stan zdrowia?

Alżbeta Lenska jeszcze kilka miesięcy temu była w bardzo złym stanie. Gwieździe podczas sztuki teatralnej pękł tętniak w mózgu. Wezwano pogotowie. Konieczna była natychmiastowa operacja. Jej życie wisiało na włosku.  Na szczęście udało się ją uratować. Alżbeta Lenska wraca do zdrowia. Ostatnio miała badania kontrolne.

Przede mną całościowe badanie miejsca gdzie czekała na mnie „niespodzianka”…Nie wiem co mnie czeka, ale po raz pierwszy pomimo strachu jestem uśmiechnięta i wierzę, że wszystko będzie dobrze, choć życie jest dziwne, pokręcone i nie przewidywalne, trzeba się nim po prostu cieszyć?Ściskam Was i trzymam kciuki za to, że przede mną już tylko cudowne chwile?Wam życzę samego szczęścia, które wiem, że istnieje❤️Love❤️ #przegląd #zdrowia #przed #świętami #oby #było #dobrze #love #my #life #and #love #you #” – napisała Alżbeta Lenska.

https://www.instagram.com/p/Brmc69_nAgD/

Wszystko jest możliwe

Okazuje się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Gwiazda jest już zdrowa. Niedawno wraz z mężem i dziećmi szalała na górskim stoku. Zdradziła, że po raz pierwszy wzięła udział w slalomie i pomimo strachu zdobyła srebrny medal. 

„WSZYSTKO JEST MOŻLIWE!!! Uwierzcie w to!! Jeszcze pół roku temu jak byłam w szpitalu a teraz szusuję górach przy słońcu z całą rodzinką? Wierzę w was wszystkich! Mam nadzieję, że i Wy uwierzycie?” – napisała gwiazda. 

Uwierzymy w to? 

https://www.instagram.com/p/BsIeYEtHbHh/

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński niedawno dołączyli do akcji „Nierozerwalni”, w której para mówi, jak dobrze być razem i we dwoje przezwyciężać życiowe trudności.

„Akcja do której dołączyliśmy z@rafal_cieszynski, jest dobrym przekazem dla tych, którzy chcą być razem❤️Dla mnie jest to też bardzo bliskie, ponieważ nie zależnie od tego co wydarzyło się w Naszym życiu jesteśmy #nierozerwalni ❤️” – napisała Alżbeta Lenska.

https://www.instagram.com/p/BrupFhiFFvH/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/betalenska/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ