Anna Lewandowska

Celebrytka o ciąży Lewandowskiej: Wyreżyserowane przedstawienie

Podczas gdy jedni kibicują parze sportowców i chętnie czytają każdą informację na temat ich życia, zdaniem innych ciążą trenerki to jedynie sprawnie wyreżyserowane przedstawienie. 

 

Ciążą Anny Lewandowskiej przestała być tajemnicą, kiedy Robert Lewandowski podczas meczu włożył piłkę pod koszulkę, czy całemu światu oznajmił, że jego żona spodziewa się dziecka. Podczas gdy jedni kibicują parze sportowców i chętnie czytają każdą informację na temat ich życia, zdaniem innych ciążą trenerki to jedynie sprawnie wyreżyserowane przedstawienie.

Stylistka i prezenterka telewizyjna Ewelina Rydzyńska w rozmowie z TVN 24, powiedziała, co myśl o szaleństwie, które opanowało Polaków na wieść o ciąży Lewandowskiej.

 

– Jest to bardzo zręcznie wyreżyserowane przedstawienie marketingowe, które ma na celu budowanie napięcia i wyczekiwanie na upragnione dziecko Lewandowskich, które stało się liderem opinii publicznej. Myślę, że to będzie najbardziej wyczekiwane dziecko nadchodzącego roku. Nikt nie wzbudził takiej sensacji w mediach do tej pory jak Robert Lewandowski. Wyobraźmy sobie jest to ikona niewątpliwa, bohater na skalę europejską i światową – zaznaczyła celebrytka.

Zgadzacie się, że Lewandowscy celowo zrobili z ciąży trenerki „przedstawienie marketingowe” czy cały szum wokół zbliżających się narodzin dziecka jest nakręcany jedynie przez media?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ