Robert Lewandowski żegna Adama Nawałkę. Poruszający wpis!

Robert Lewandowski żegna Adama Nawałkę. Poruszający wpis!

Adam Nawałka tylko do 30 lipca będzie selekcjonerem reprezentacji Polski. Później rozpoczną się poszukiwania nowego trenera. Piłkarze żegnają Nawałkę. Robert Lewandowski opublikował na Instagramie poruszające podziękowania. Co napisał piłkarz?                                                                    

Adam Nawałka odchodzi 

Adam Nawałka tylko do 30 lipca będzie pełnił funkcję trenera naszej kadry. Potem PZPN rozpocznie poszukiwania nowego kandydata na to stanowisko.

„Zdecydowaliśmy o tym, że Adam Nawałka jest selekcjonerem do 30 lipca, po 30 lipca będziemy szukać nowego trenera. Chciałbym podziękować Adamowi, co dwa lata jeździliśmy na wielkie imprezy, wielkie podziękowania dla niego”- powiedział Zbigniew Boniek podczas konferencji prasowej.

Adamowi Nawałce przykro jest odchodzić. Podkreślił, że za jego kadencji polska drużyna piłkarska osiągnęła sporo sukcesów. Ma nadzieję, że w przyszłości będzie ich coraz więcej.

„Okoliczności są smutne, jest mi przykro odchodzić. (…) Uważam, że polska piłka zrobiła duży krok do przodu za mojej kadencji, jestem zadowolony z mojej pracy i uważam, że to wielki sukces, że tak wysoko awansowaliśmy w rożnych rankingach (…) Na Mundialu zawiedliśmy, ja biorę odpowiedzialność za to na siebie. Dla mnie najważniejsze jest to, co dalej będzie się działo z reprezentacją, będę to śledził” – mówił Adam Nawałka. 

Robert Lewandowski żegna Adama Nawałkę. Wzruszający wpis   

Piłkarze komentują w mediach społecznościowych odejście selekcjonera. Robert Lewandowski w szczerym wpisie dziękuje mu za wspólną pracę.

„Trenerze, współpraca z Panem i całym sztabem to byl zaszczyt. Zaanagażowanie i pasja z jaką Pan pracowal budziły nasz podziw.

Za wszystkie lata wspólnej pracy, za piękne chwile, za wspaniałe zwycięstwa. Za ten wyjątkowy czas dla polskiej piłki nożnej.

Wraz z całą druzyną – DZIĘKUJĘ!” – napisał Robert Lewandowski na Instagramie.

Kadrowicze dziękują Nawałce

Inni piłkarze też docenili starania Adama Nawałki.

„Zbudował mnie Pan jako piłkarza ,zawsze rozumiał i wspierał .. Dziękuje za wszystko Trenerze ❤⚽- napisał Kamil Grosicki.

„Czasami niczym ojciec czasami niczym przyjaciel i zawsze jako Wielki Trener !! Dzięki za wszystko ?????” – czytamy na Instagramie Sławomira Peszko.

„5 lat, 50 meczów, wiele pięknych chwil. Dziękujemy, Trenerze ???” – napisał Grzegorz Krychowiak. 

My również dziękujemy!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com /_rl9

ZOSTAW ODPOWIEDŹ