Małgorzata Socha na poprawinach u Agnieszki Radwańskiej

Małgorzata Socha na poprawinach u Agnieszki Radwańskiej! Ile kosztowała jej kreacja?

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt 22. lipca wzięli ślub. Para sakrament małżeństwa zawarła w kościele na Skałce, a wesele i poprawiny odbyły się w hotelu Dwór w Tomaszowicach pod Krakowem. Na uroczystości bawiło się wiele znanych osób ze świata sportu i show-biznesu. Wśród zaproszonych gości była Małgorzata Socha. Aktorka pojawiła się w sukience w paski! Gdzie ją kupiła i ile kosztowała kreacja? My już wiemy!

Co to był za ślub!

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt 22. lipca stanęli na ślubnym kobiercu. Gwiazda pochwaliła się zdjęciem z tego wydarzenia!

https://www.instagram.com/p/BW5O1T3lVyS/?taken-by=aradwanska&hl=pl

Najszczęśliwszy dzień w moim życiu – napisała tenisistka na Instagramie.

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt przysięgę małżeńską złożyli w kościele na Skałce. Później młoda para oraz goście pojechali do hotelu Dwór w Tomaszowicach pod Krakowem, gdzie odbyło się huczne wesele i poprawiny. Na uroczystości pojawiło wiele osób znanych osób ze świata sportu i show-biznesu. Nie zabrakło Małgorzaty Sochy. Aktorka oraz tenisistka rzadko się spotykają ze względu na brak czasu, ale bardzo się lubią. Już na początku znajomości „złapały” dobry kontakt.

„Rzadko się widujemy, kontakt mamy bardzo sporadyczny, bo jesteśmy kobietami pracującymi. Naprawdę świetna dziewczyna, naturalna, skromna, zachowująca się całkiem normalnie, a nie jak gwiazda telewizji. Od razu była „chemia” między nami, od początku wydawało mi się, że znam ją już od wielu lat” – mówiła tenisistka w książce „Jestem Isia”.

Małgorzata Socha na poprawinach u Radwańskiej! Ile kosztowała jej kreacja?

Małgorzata Socha złożyła świeżo upieczonym małżonkom oryginalne życzenia!

https://www.instagram.com/p/BW5e3QhgFQ5/?taken-by=malgosia_socha

„Najlepsze życzenia dla Młodych! ❤ żeby wszystko układało się po Waszej myśli, a piłeczki tenisowe leciały tam, gdzie trzeba ??” – napisała aktorka na Instagramie.

Na poprawiny Małgorzata Socha wybrała sukienkę w paski marki Tara Jarmon. Kreacja kosztuje 1080 złotych. Podoba wam się?

A jak obie panie wyglądały w dniu ślubu gwiazdy sportu? Zobaczcie!

https://www.instagram.com/p/BW5mgTjAsER/?taken-by=malgosia_socha

„Isia jest Królową nocy !? Aguś, jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!! ❤❤❤” – napisała Małgorzata Socha.

———————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com/malgosia_socha/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ