Maffashion miała operację! Jak się teraz czuje?

Jak Maffashion dba o sylwetkę? Ma niezawodny sposób!

Maffashion od zawsze zachwyca zgrabną sylwetką. Jak ona to robi? Blogerka deklaruje, że nie jest na odchudzającej diecie, ale dba o kilka ważnych szczegółów. Julia Kuczyńska zdradza, jakie stosuje triki, by dobrze wyglądać! 

Jak Maffashion dba o sylwetkę? Ma niezawodny sposób!

Maffashion nie jest na diecie, ale już od dzieciństwa ćwiczy. Dzięki porannym ćwiczeniom fizycznym dobrze czuje się przez cały dzień. Jak tylko może, to też tańczy! 

„Nie jestem na żadnej diecie. Regularnie ćwiczę, już od najmłodszych lat. Mam swój poranny rytuał ulubionych ćwiczeń, dzięki którym czuję się lepiej przez cały dzień. Kolejna sprawa to taniec. Od małego lubiłam tańczyć, dalej sprawia mi to ogromną przyjemność!” – mówiła blogerka w rozmowie z „Viva!”.

https://www.facebook.com/MAFFASHION.official/photos/pcb.1969659396412272/1969659166412295/?type=3&theater

Nie narzucam sobie rygoru

Julia Kuczyńska lubi zdrowe jedzenie. Kiedyś jadła dużo lodów oraz orzechów, ale wykluczyła te produkty ze swojej diety ze względów zdrowotnych – jestem alergikiem i ma chorobę tarczycy. Na pewno nie ulega żadnym dietetycznym grzeszkom? To niemożliwe! 

„A kto tego nie robi?! Nie narzucam sobie rygoru, mogę grzeszyć, kiedy chcę, ale po prostu lubię zdrowe jedzenie. Moim grzeszkiem były kiedyś duże ilości orzechów czy lodów. Teraz orzechy muszę całkowicie wykluczyć z diety, bo od trzech lat jestem alergikiem. Ponadto od 12 lat wiem swojej niedoczynności tarczycy. Jednak dopiero od kilku lat dbam o to, aby unikać produktów, które niekorzystnie wpływają na organizm przy tej chorobie” – wyznała gwiazda.

Blogerka modowa prowadzi bardzo intensywny tryb życia. Jak w takim  razie jest z regularnym jedzeniem?

„Codziennie jestem w biegu, bardzo dużo się przemieszczam, od spotkania na spotkanie, to sesja, to kolejna podróż czy realizowany projekt. Każdy dzień jest inny. Uwielbiam to, ale niestety nie ma tu mowy o regularności posiłków” – tłumaczyła Julia Kuczyńska.

https://www.facebook.com/MAFFASHION.official/photos/a.109152812462949.4984.108462685865295/1983522751692603/?type=3&theater

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ