Reżyser Daleko od Noszy zdradza, jak pracuje mu się z Dodą

Reżyser Daleko od Noszy zdradza, jak pracuje mu się z Dodą. Gwiazda ma trudny charakter?

Kultowy serial komediowy „Daleko od Noszy” powrócił na antenę Polsatu w nowej odsłonie. W najnowszej serii pojawiła się Doda. Krzysztof Jaroszyński, reżyser sitcomu zdradza, jak pracuje mu się z wokalistką oraz wspomina zmarłą Annę Przybylską.

Daleko od Noszy – reaktywacja

Serial komediowy „Daleko od Noszy” powrócił na antenę po kilku latach nieobecności. Decyzję o wznowieniu sitcomu podjął reżyser – Krzysztof Jaroszyński. Mężczyzna wpadł na pomysł, aby do obsady zaprosić Dodę, jednocześnie wyjaśnia, że piosenkarka nie kontynuuje roli zmarłej aktorki Anny Przybylskiej.

– Jak tylko okazało się, że będzie w obsadzie, natychmiast wyjaśniłem, że o jakichkolwiek podobieństwem w ogóle nie może być mowy. Zresztą Ania jest obecna w tym serialu już od pierwszego odcinka. Nie muszę o tym zapewniać, wystarczy zobaczyć pierwszy odcinek nowej serii „Daleko od Noszy” – powiedział  Krzysztof Jaroszyński w rozmowie z portalem NaTemat.pl.

Doda umie grać?

Reżyser zdradził, jak to się stało, że Doda dołączyła do obsady „Daleko od Noszy”.  Mężczyzna wypatrzył wokalistkę w teatrze IMKA na spektaklu „Słownik Ptaszków Polskich”.

– Zobaczyłem ją w spektaklu teatru IMKA, „Słownik Ptaszków Polskich”, gdzie wybrałem się z Agnieszką Suchorą, aktorką także grającą w „Noszach”. Po spektaklu doszliśmy z Agnieszką do wspólnych wniosków: Doda potrafi grać! – przyznał reżyser.

Reżyser Daleko od Noszy zdradza, jak pracuje mu się z Dodą. Gwiazda ma trudny charakter?

W mediach mówi się, że Doda jest osobą o trudnym charakterze. Jak Krzysztof Jaroszyński ocenia współpracę z gwiazdą?

– Dorota ma niewątpliwie silny charakter i wielkie ego. Ale to jest umiejętnie kontrolowane ego. Przypominam sobie taką sytuacje: Dorota przyszła na plan w rękawiczkach, na których było wypisane logo bardzo znanej marki. Poprosiłem, żebyje zdjęła, bo w przeciwnym wypadku całe nagranie poszłoby do kosza. Ona nie chciała tego jednak zrobić – powiedział reżyser.

Jak zakończyła się ta spraw? Czy osiągnięto porozumienie? Krzysztof Jaroszyński chwali wokalistkę za to, że zawsze jest dobrze przygotowana do swojej roli.

– Doda wpadła na pomysł: po prostu odwróciła rękawiczki na drugą stronę. Osiągnęliśmy kompromis, a jednocześnie postawiła na swoim (śmiech). Ponadto była zawsze świetnie przygotowana. Pierwszego dnia przyszła z wyuczonym na pamięć tekstem. Może zdziwię pana, ale nie jest to normą wśród aktorów…  – zdradził mężczyzna.

Oglądacie nową serię „Daleko od Noszy”? Macie swoich ulubionych bohaterów?

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Daleko od noszy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ