Równouprawnienie według państwa Majdan

Udział w programie „Azja Express” i pokazanie ludzkie twarzy przysporzyło Małgorzacie Rozenek tysiące fanów i sprawiło, że stała się większym autorytetem niż za czasów Perfekcyjnej Pani Domu. Majdanowie wykorzystują więc swoje 5 minut i nieustannie opowiadają mediom o swoim związku. 

rozenek o obowiazkach domowychPodejście Rozenek do podziału obowiązków domowych nie spodoba się chyba żadnej feministce. Jej definicja równouprawnienia oznacza, że robi w domu praktycznie wszystko.

Od czasu udziału w show Azja Express oraz „ślubu roku”

– U nas jest bardzo jasny podział obowiązków. Ja robię wszystko w domu. Radosław ma obowiązki, na przykład odwozi dzieci, ale nie ukrywa, że nie lubi robić w domu, nie lubi sprzątać, prasować… Gotować potrafi jedną potrawę i bardzo dobrze, bo partnerstwo to nie jest też na siłę dzielenie się obowiązkami w domu i sprawiedliwie – mówi Perfekcyjna.

– Partnerstwo to jest takie dogadanie się, że każdy robi to, co uważa, że może zrobić. I u nas to przyszło jakoś bardzo naturalnie – są rzeczy, których ja nie robię kompletnie i są rzeczy, których Radosław nie robi kompletnie – dodała.

Warto przypomnieć, że Małgorzata Majdan wcale nie jest Perfekcyjną Panią Domu i regularnie zatrudnia sprzątaczkę.

______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ