Kinga Rusin pokazała dwie fotki w bikini. Która lepsza

Kinga Rusin pokazała dwie fotki w bikini. Która lepsza? Dziennikarka prosi fanów o pomoc!

Kinga Rusin pokazała swoje dwa zdjęcia w bikini! Nie bez powodu! Dziennikarka prosi fanów o pomoc w wyborze lepszej fotki. Okazuje się, że już wkrótce zostanie wydana kolejna wersja jej książki. Na okładce pojawi się jedno ze zdjęć prezenterki w kostiumie kąpielowym. Które z nich byście wybrali?

Kinga Rusin pokazała dwie fotki w bikini. Która lepsza? Dziennikarka prosi fanów o pomoc!

Kinga Rusin pochwaliła się na Instagramie dwoma zdjęciami w bikini. Prezenterka zdradziła, że już niedługo pojawi się trzecia wersja jej książki „Jak zdrowo i pięknie żyć, czyli ekoporadnik”, która będzie bogatsza o rozdział dotyczący odzyskania formy po zimie. Wydawcy zaproponowali jej, aby na okładce pojawiło się jedno z poniższych zdjęć. Gwiazda „Dzień Dobry TVN” nie może zdecydować się, którą fotkę wybrać, dlatego prosi fanów o pomoc w wyborze lepszego ujęcia.

„Uwaga! Potrzebuję Waszej opinii. Wydawnictwo zaproponowało mi dwa zdjęcia do wyboru na okładkę 3. już? rozszerzonej, wiosennej edycji mojego EKOPORADNIKA (z dodatkowym rozdziałem o tym jak odzyskać formę po zimie). Sama nie wiem… A które zdjęcie Wy byście wybrali? #ekoporadnik #jakzdrowoipięknieżyć #naturalnietroszczesieosiebie” – napisała gwiazda na Instagramie.

Trudna decyzja?

Fotki są do siebie dość podobne. Dziennikarka na obu ma bardzo podobny kostium kąpielowy. Jednak diabeł tkwi w szczegółach! Które ze zdjęć powinno znaleźć się na okładce nowej książki Kingi Rusin?

https://www.instagram.com/p/BSeKA1tjZOW/?taken-by=kingarusin

Opinie internautów są mocne podzielone. 😉 Pod zdjęciami pojawiło się ponad 3 tysiące komentarzy!

„Bez dwóch zdań po prawej ?”,

„Nr 2, prawe;) Piekna!!!?”,

„Oba piękne po prawej bardziej optymistyczne niby się nie różnią a jednak te różowe wstawki w stroju uśmiech i te mięśnie ?”

„Po prawej 🙂 fantastyczne”,

„2 🙂 buziaki Kinga. Uwielbiam Twą dziewczęcą urodę”,

„Genialne…a ja powiem ze lewe lepsze ?”

„Absolutnie to po lewej ?”

„Lewe zdecydowanie ?” – piszą internauci.

Które ze zdjęć przypadło wam bardziej do gustu?

Czuj się dobrze w swoim ciele

O czym jest „Jak zdrowo i pięknie żyć, czyli ekoporadnik”?

„Kochani! Przez kilka ostatnich lat przekopałam się przez setki artykułów, raportów, badań i wywiadów, żeby się dowiedzieć, jak żyć zdrowo, zachować dobry wygląd, mieć świetne samopoczucie i niespożytą energię. Wnioski dla siebie już wyciągnęłam. Przetestowałam przepisy, stworzyłam własne kosmetyki i zastosowałam dobre rady. Rezultat? Nigdy nie czułam się w swoim ciele lepiej! Ale najważniejsze jest to, że nauczyłam się dokonywać świadomych wyborów. I do tego samego zachęcam was. Mam nadzieję, że ta książka wam w tym pomoże. Po to ją napisałam. Miłej lektury!” – czytamy w opisie książki. Już niedługo trzecia edycja. Kupicie?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/kingarusin/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ