Pink odchudza się po ciąży

Pink odchudza się po ciąży. Ma prośbę do kobiet! Jaką?

Pink w grudniu ubiegłego roku urodziła swoje drugie dziecko. Wiele mam już kilka tygodni po porodzie chwali się idealną figurą. Jednak nie wszystkim udaje się błyskawicznie powrócić do dawnej sylwetki. Nie należy denerwować się z tego powodu. To jest normalne! Przeczytajcie, jakie przesłanie do kobiet ma amerykańska piosenkarka!

Pink odchudza się po ciąży

Pink cztery miesiące temu urodziła swoje drugie dziecko. Ojcem jej synka jest mąż – Carey Hart. Piosenkarka zdradziła, że przez sześć tygodni od czasu porodu nie straciła ani jednego kilograma. Mimo, że presja w show biznesie jest bardzo duża, aby błyskawicznie wrócić do dawnej sylwetki, to gwiazda nie popadła w paranoję.

„Dzień pierwszy!!! Do roboty! Jestem szósty tydzień po porodzie i nie straciłam jeszcze ANI KILOGRAMA!!! Brawo ja!!! Jestem normalna!” – napisała gwiazda na Instagramie.

Jestem otyła?

Amerykańska wokalistka znana jest ze szczerych słów. Gwiazda zdradziła, ile teraz waży. Z trudem przychodzi jej powrót do sylwetki sprzed ciąży. Pink nie osiągnęła jeszcze swego celu. Według współczesnych standardów jest otyła, ale piosenkarka nie przejmuje się tym! Przeczytajcie, co napisała!

„Uwierzycie, że ważę 72 kg przy wzroście 160 cm? Według obowiązujących standardów jestem otyła. Wiem, że nie osiągnęłam jeszcze swojego celu, ani nawet się do niego nie zbliżyłam po urodzeniu drugiego dziecka, ale do cholery – nie czuję się otyła. Czuję się sobą. Schodźcie z wagi, kobiety!” – czytamy na jej Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BSWhmL5F0EQ/?taken-by=pink

Podoba nam się to przesłanie!

Ku przestrodze

Modelka plus size, Tess Holliday, również jest po porodzie, jednak nie może zaakceptować swojego ciała.

„Od niemal dwóch godzin cały czas płaczę. Dotarłam do swojej granicy wytrzymałości. Moja pewność siebie prysła razem z narodzinami drugiego dziecka i dzisiaj rano zrozumiałam dlaczego. Presja, aby żyć z wyglądania dobrze jest za duża! Moja twarz jest cała w pryszczach od karmienia piersią i hormonów. Mam worki pod oczami z braku snu. Tak, sama wybrałam karierę bazująca na wyglądzie. Jednak presja jest gigantyczna nawet w branży XXL – napisała niedawno na Instagramie modelka.

Drogie panie, nie dajmy się zwariować!

—————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com/pink/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ