Małgorzata Rozenek o show „Iron Majdan”

Radek Majdan: Małgosia potrafi wybuchnąć jak wulkan. Jaki znalazł sposób na gwiazdę?

Od 5 marca na antenie stacji TVN możemy oglądać reality show „Iron Majdan”, którego bohaterami są Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Na gwiazdy czekają ekstremalne wyzwania. Nie da się ukryć, że prowadząca “Warsztat Urody” bywa impulsywna. Jak sobie z tym radzi jej wybranek?

Ekstremalne wyzwania

Od pierwszych dnia marca możemy oglądać Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana w nowym programie „Iron Majdan”. Reality show został wyprodukowany specjalnie dla nich. Para była już m.in. na Kaukazie, w Azji, Ameryce, a także w Europie. Wszędzie mieli do czynienia z ekstremalne doświadczenia. Gwiazdom wszystko udało się przetrwać. Prowadząca „Warsztat urody” jest zdania, że jeszcze kilka miesięcy temu nie sądziłaby, że podejmie takie wyzwania.

„My po prostu razem przechodzimy przez totalnie ekstremalne doświadczenia. Mówię to z całą odpowiedzialnością. Rzeczy, które tam robimy, to są rzeczy, o które nie podejrzewałabym siebie jeszcze parę miesięcy temu. Co więcej, te wyzwania są najczęściej takie, że jak na samym początku dociera do mnie skala tego, co się dzieje, to mówię od razu, że nie masz szans, ja tego nie zrobię” – powiedziała Małgorzata Rozenek w rozmowie z portalem gala.pl.

Radek Majdan: Małgosia potrafi wybuchnąć jak wulkan. Jaki  ma na nią sposób?

Radosław Majdan już w “Azja Express” dał się poznać jako rozważny mężczyzna. Małgorzata Rozenek ma zupełnie inny charakter, jest dużo bardziej impulsywna. Były piłkarz znalazł sposób na gwiazdę. Wie, co zrobić, aby ją uspokoić. Para jest jak ogień i woda?

“Kocham ją, a jej impulsywność potrafi mnie rozczulić. Wiem, kiedy Małgosię wyciszyć, a kiedy dać ujście jej emocjom. Kiedy jest naładowana emocjami, muszę to ugasić, bo dwie gwałtowne osoby spowodowałyby naprawdę wielki wybuch. W takiej sytuacji nie mogę wychodzić z roli faceta, który zdaje sobie sprawę z jej impulsywności. Kiedy ona dochodzi do ściany, potrafię zadziałać na nią kojąco Wiadomo od razu, kto w tym związku jest wodą, a kto ogniem. Małgosia potrafi wybuchnąć jak wulkan – mówi Radek Majdan w wywiadzie dla magazynu „Party”.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/m_rozenek/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1270 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Littlemooonster96 odpadła z "Tańca z gwiazdami"
Littlemooonster96 odpadła z “Tańca z gwiazdami”. Blogerka przerywa milczenie!

Angelika Mucha, czyli blogerka Littlemooonster96, w miniony piątek odpadła z "Tańca z gwiazdami". Dziewczyna bardzo przeżyła ostatni...