Karolina Szostak

Karolina Szostak o efekcie jojo! Zdrowe nawyki weszły jej w krew?

Dwa lata temu Karolina Szostak przeszła wielką metamorfozę. Dziennikarka straciła prawie 30 kilogramów. Napisała również książkę, w której opisuje, jak udało jej się osiągnąć taki rezultat.

Spektakularna metamorfoza Karoliny Szostak

Karolina Szostak w ciągu dwóch lat schudła prawie 30 kilogramów. Udało jej się to dzięki restrykcyjnej diecie doktor Ewy Dąbrowskiej. Przede wszystkim polega ona na jedzeniu przez kilka tygodni niskoskrobiowych warzyw, a także owoców, które mają niski indeks glikemiczny. Szybko pojawiły się efekty nowej diety. Dziennikarka dużo schudła. Jest inspiracją dla wielu osób, które wierzą, że uda im się osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Co było jej podstawowym celem?

„Wiele razy podkreślałam, że ja akceptuję siebie w każdej figurze. Nic się nie zmieniło. Zresztą moim podstawowym celem było nie tyle zrzucenie nadwagi, co zdrowie i lepsze samopoczucie” – mówiła dziennikarka w rozmowie z „Twoim Imperium”.

Przede wszystkim chodziło o kłopoty z tarczycą. Gwiazda chciała działać, póki mogła.

„Zawsze siebie lubiłam. To chyba wynosi się z domu. Lubiłam i akceptowałam siebie w każdym rozmiarze, ale przy okazji corocznych badań wyszło, że mam kłopoty z tarczycą i muszę działać, póki nie będzie za późno. Musiałam przejść na dietę” – mówiła Szostak w rozmowie z magazynem „Flesz”.

Karolina Szostak o efekcie jojo

Gwiazda nie boi się efektu jojo, gdyż zazwyczaj zdrowo odżywia się. Dietę doktor Dąbrowskiej powtarza regularnie. Cały czas mieści się w swoje ubrania, co bardzo ją cieszy. Nie ma obsesji na punkcie swojej wagi.

„A efektu jojo nie boję się, bo zdrowe nawyki weszły mi w krew. Ten rok, jak i dwa poprzednie, zaczęłam od diety – postu doktor Dąbrowskiej. Co i rusz pojawiają się plotki, że a to przytyłam, a to znowu schudłam. Ale tak naprawdę ubrania mi mówią, że cały czas jestem w normie. To mnie cieszy. Nie staję co chwila na wadze, nie zamierzam” – dodaje Karolina.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/karolinaszostak/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ