Facebook/Ewa Farna

Zaskakująca metamorfoza Ewy Farnej! Zobaczcie zdjęcie!

Ewa Farna wie, że wiosna to dobry czas na zmiany, także te dotyczące wyglądu! Gwiazda na swoim fanpage zamieściła zdjęcie w nowej, krótkiej fryzurce! Jak Wam się podoba zmiana? Jednak nie musicie przyzwyczajać się do nowego looku artystki, gdyż niebawem będzie on już inny!

Ewa Farna w nowej fryzurze

Wczoraj na fanpage Ewa Farna opublikowała swoje zdjęcie w nowej fryzurze. Jej włosy sięgają już tylko do linii ramion! Większość fanów chwali metamorfozę gwiazdy. „Świetne włosy! Powiem szczerze, że bałam się tej zmiany, ale jak widać niepotrzebnie. „Wow! Cudo! Pięknie wyglądasz” – zachwycają się komentujący.

Facebook/Ewa Farna

Chwilowa zmiana?

Jednak jedna z użytkowniczek Facebooka napisała niezbyt przychylny komentarz: „ na tym zdjęciu prosto od fryzjera to może i fajny fryz, ale potem będziesz wyglądać jak zawsze w krótkich włosach, czyli gorzej. Jak to masz w zwyczaju od kilku lat za jakiś miesiąc, dwa dojdziesz do tego samego wniosku, co zawsze, że jednak wolisz długie włosy i znowu dopniesz te przedłużenia, zamiast zapuścić w końcu swoje własne. Ja jestem na nie, jeżeli chodzi o krótkie włosy do twojej twarzy.”

Ewa Farna lubi poszaleć, ale na krótko?

Ewa Farna szybko zareagowała na wpis: „Jak zwykle nie wiemy za dużo, a komentujemy. To tylko na potrzeby teledysku, swoje mam schowane pod tym fryzem;-). Jeżeli mam ochotę na krótkie, to nawet na dwa miesiące warto sobie poszaleć! (…) akurat włoski są na tyle zmienną sprawą ze zawsze możesz sobie z nimi poszaleć, a nie czekać parę lat”. Piosenkarka napisała również, że kobieta zmienną jest i pochwaliła swoją koleżankę po fachu, Margaret, która znana jest z zamiłowania do zmiennych stylizacji – „Margaret w tym jest wzorowa i jest to mega! Nigdy nie wiesz czego się spodziewać ;-)”. Ewa Farna stwierdziła, że robi te zmiany dla siebie, chce też być bardziej barwną postacią.

Jak Wam się podoba nowy image artystki? Lepiej wygląda w długich czy krótkich włosach?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ