Polskie modelki i celebrytki w “Aferze Dubajskiej” – seks usługi za dolary szejków

Już w 2015 roku w mediach pojawiały się sygnały o prostytucji wśród polskich modelek. Kilka dni temu dziennikarz Piotr Krysiak opublikował książkę Dziewczyny z Dubaju, gdzie zdradza tajemnice werbunku kobiet.

W książce “Dziewczyny z Dubaju” Piotr Krysiak opisuje, że wśród kobiet, które świadczyły usługi seksualne arabskim szejkom, były postaci ze świata polskiego show biznesu. “Jedna z nich wygrała nawet konkurs Miss Polonia, druga zdobyła kilka europejskich tytułów, inna była uczestniczką popularnego programu Top Model, kolejna zagrała epizod w filmie “Sfora”, a jeszcze inna, jak pisała prasa, została dziewczyną popularnego serialowego aktora” – twierdzi Krysiak.

 Stawki dla modelek były różne – od 200 dolarów za dzień do 200 tys. euro za cały pobyt i spełnianie seksualnych dewiacji szejków. Co ciekawe, większość dziewczyn zostawiała w domu partnerów, którym mówiły, że jadą na targi lub sesje fotograficzne. 
Nakład książki Krysiaka rozchodzi się jak ciepłe bułeczki. Tylko celebrytki drżą przed dekonspiracją. 
“– I jak? – pyta Joanna B.

– No nie wiem.

– No co ci zależy zrobić kupę na niego. Z nim jest łatwa piłka, daję ci słowo. To najłatwiejszy klient, jakiego miałam – przekonuje sutenerka.

– Nie, nie, nie dam rady.

– No szkoda, że nie chcesz. Parę tysięcy byś zarobiła, a ja przy okazji też. Nie będę ukrywała, że mi brakuje trochę sianka. No nic, nie będę cię namawiać, choć ja bym dla ciebie zrobiła coś, gdybyś chciała, co bym mogła – próbuje wzbudzić poczucie winy w prostytutce, z którą zresztą się przyjaźni.” – fragment książki. Pytana przez Joannę B. dziewczyna w końcu uległa namowie i zrobiła co chciał szejk. Joanna B. została skazana na trzy lata pozbawienia wolności w zawieszeniu i musi oddać 30 tysięcy złotych pochodzących z sutenerstwa. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2973 More posts in Newsy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...