Quebonafide powraca?

Quebonafide i jego nowa książka o tytule „Egzotyka”, już niebawem na sklepowych półkach!

Tego ciechanowskiego rapera przedstawiać nie trzeba. Kuba Grabowski – piosenkarz, autor tekstów i piłkarz klubu „KTS Weszło”, to obecnie jeden z najpopularniejszych artystów i raperów w naszym kraju. Quebonafide, po ogromnym sukcesie i multiplatynowym projekcie Taconafide, którego również przedstawiać nie trzeba, zapadł się pod ziemie i zniknął z social mediów. Co zostało dostrzeżone przez media i jego fanów, którzy skrzętnie śledzą jego każde posunięcie.

Quebonafide uspokaja fanów i przerywa ciszę! Na Instagramowych koncie QueQuality pojawiło się niejednoznaczne i tajemnicze zdjęcie. Które przedstawia napis „Fame is overrated”, co w dosłownym tłumaczeniu oznacza: „sława jest przereklamowana”. Na zdjęciu widzimy wytatuowaną i charakterystyczną dłoń Queby. Mamy nadzieję, że ten ruch oznacza powrót rapera do mediów społecznościowych. Co jest bardzo prawdopodobne, bo przecież zbliża się premierą jego książki.

Książka ma nosić tytuł „Egzotyka”.

„„Egzotyka” ma opowiadać o 3-letniej podróży Quebonafide po 70 krajach. Książka ma być rozszerzeniem tego, co mogliśmy usłyszeć na płycie o tym samym tytule. – Jej pomysłodawcą był Quebo. Zadzwonił do mnie w zeszłym roku, jeszcze przed wydaniem albumu „Egzotyka”, i rzucił ten pomysł. Stwierdziłem od razu, że może z tego wyjść ciekawy projekt i chętnie się zgodziłem. Nagraliśmy kilkadziesiąt godzin rozmów, z których powstała ta właśnie książka” – mówił Kuba Stemplowski.

Premiera „Egzotyki” ma się odbyć 26 kwietnia. Czyli całkiem niebawem. Chcę ją przeczytać!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ