Drewniana klawiatura Orée

drewniana-sporteuroModa na bycie „eko” staje się coraz popularna. Styl ten zawładnął również branżą komputerową, bowiem projektanci firmy Orée postanowili stworzyć w pełni funkcjonalną drewnianą klawiaturę dla prawdziwych indywidualistów.


Klawiatura komputerowa marki Orée zastępuje bezosobowe, wykonane z nie ekologicznych materiałów przedmioty. Jej proces produkcyjny odbywa się w warsztacie na południu Francji. To ekologiczne cudo robione jest ręcznie, z drewna najbardziej naturalnego, trwałego i odnawialnego, czyli klonowego i orzechowego, nadto polerowanego i wykańczanego olejem.

Każdy egzemplarz „eko” klawiatury jest wykonywany na indywidualne zamówienie. Wobec tego, klienci mają możliwość wyboru systemu operacyjnego, czcionki i układu klawiszy. Dodatkowo, mogą ją personalizować dowolnymi ornamentami. klawiatura-sporteuro

Drewniana klawiatura wygląda estetycznie i z pewnością urozmaici niejedno pomieszczenie biurowe i mieszkalne. Ta surowość drewna podkreśla jej minimalistyczny charakter wykończenia. Dzięki technologii Bluetooth łączy się z urządzeniem takim jak tablet. Co więcej, godnym podkreślenia jest fakt, że zasilana jest dwoma bateryjkami AAA, które powinny zapewnić nam kilka miesięcy ciągłej pracy. Klawiatura kosztuje 125 euro.

Niestety, na klawiaturze będą widoczne zadrapania i ślady użytkowania, ponieważ drewno ma tendencję do zapamiętywania naszych nawyków. Jednakże, pomimo tego mankamentu, perspektywa jej posiadania jest bardzo kusząca.

Ten innowacyjny przedmiot to połączenie ponadczasowego rzemiosła z nowoczesną technologią. Dla „eko” maniaków to prawdziwy hit!

 

Anna Tłustochowicz, fot.conowego.pl

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ