Przebrnij przez dżunglę zdrowia

Czy zastanawiałeś się kiedyś od czego może zależeć Twoje samopoczucie, jasność umysłu i wewnętrzna siła? Dlaczego wśród niektórych narodowości panuje pokój, wzajemna tolerancja, a jej przedstawiciele są zdrowi i szczupli, podczas gdy mieszkańcy innych części świata utracili wrażliwość, kierują się nienawiścią i są prześladowani przez epidemię coraz to straszniejszych chorób? Beata Pawlikowska podczas swoich podróży obserwowała ludzi, eksperymentowała na sobie i wyciągała wnioski. Przedstawiła je w I tomie z serii W dżungli zdrowia.

burdaksiazki.pl

W poprzedniej serii W dżungli podświadomości Beata Pawlikowska uzdrawiała dusze i umysły czytelników. Pozwalała dostrzec błędy w postrzeganiu świata i pokazywała, jak zmienić sposób myślenia na pozytywny. W najnowszej serii W dżungli zdrowia autorka chce uzdrowić również ciało człowieka. Opisuje, dlaczego warto zadbać o swój organizm i jak to zrobić.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak wielką rolę w życiu człowieka odgrywa sposób jego odżywiania się. Beata Pawlikowska w swojej najnowszej książce od podstaw wyjaśnia, dlaczego to, co spożywamy, jest takie ważne. Czytelnika niejednokrotnie zaskoczą informacje dotyczące tego, co tak naprawdę znajduje się w jego śniadaniu, w jak okrutny sposób traktowane są zwierzęta hodowane wyłącznie dla mięsa i na jakich zasadach produkuje się „sok ze świeżych owoców”. Po każdym z rozdziałów nasunie mu się mnóstwo przemyśleń dotyczących zmiany sposobu odżywiania się. Zapewne pojawią się także momenty zwątpienia, kiedy okaże się, że to, co do tej pory uważaliśmy za zdrowe, tak naprawdę jest czystą chemią.

Autorka książki wyjaśnia wiele procesów zachodzących w naszym organizmie od naukowej, medycznej strony, a wiele swoich przemyśleń podpiera badaniami. Dowiemy się, czego należy unikać w codziennej diecie, co szczególnie nam szkodzi, a także co wpłynie korzystnie na nasze ciało i umysł.

„Twoje zdrowie to Ty.

Twoje zdrowie zależy od decyzji, jakie podejmujesz.

Poznaj ich konsekwencje.

I podejmuj je świadomie.”

Beata Pawlikowska zaprasza w fascynującą podróż przez dżunglę zdrowia!

Anna Kukiełka


Książka W dżungli zdrowia ukazała się nakładem wydawnictwa Burda Książki, do nabycia na www.burdaksiazki.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ