Postanowienia noworoczne – skuteczna realizacja

Częstym postanowieniem noworocznym jest zmiana nawyków żywieniowych, co ułatwiają nowoczesne blendery do smoothie, wyciskarki wolnoobrotowe oraz wagi kuchenne. Można szybko wycisnąć sok z nieobranych warzyw korzeniowych i zmiksować wytłoczyny na sos do makaronu i zrobić koktajl, np. z jagód oraz owoców acai i listków mięty.

Dieta pudełkowa popularna wśród gwiazd

Realizacja noworocznych postanowień wiąże się często z ponoszeniem sporych wydatków. W przypadku czasowych trudności z płynnością finansową warto skorzystać z oferty jednego ze sprawdzonych pożyczkodawców. Na ich stronach internetowych, np. na www.viasms.pl, znajdują się wszystkie informacje niezbędne do potwierdzenia wiarygodności firmy. Otrzymane pieniądze można przeznaczyć na inwestycję w zdrowy styl życia i poprawę własnego samopoczucia. Intensywny tryb życia  sprawia, że będąc zapracowanym i zajętym, niełatwo jest znaleźć chwilę na przygotowywanie zdrowych posiłków. Gwiazdy znalazły rozwiązanie: stosują niezwykle wygodną dietę pudełkową, która pomaga im oszczędzić mnóstwo czasu – nie muszą planować, robić zakupów, gotować ani zmywać.

Przygotowane zawsze ze świeżych składników dania są dostarczane pod umówiony adres każdego dnia rano o ustalonej porze (zazwyczaj pomiędzy godziną 7. i 9.). Wcześniej ustala się z firmą cateringową rodzaj diety, np. bezglutenową, wegetariańską lub odchudzającą. Dzienna ilość kalorii dzielona jest na 5 posiłków, umieszczonych w oznaczonych, oddzielnych pojemnikach do samodzielnego podgrzania lub zabrania ze sobą do pracy albo szkoły. Miesięczny koszt diety pudełkowej wynosi zazwyczaj ponad 1200 złotych, w zależności od miejscowości. Pomiędzy posiłkami należy pić niegazowaną wodę z sokiem i plasterkami cytryny oraz białą i zieloną herbatę.

Zdrowe nawyki żywieniowe – jakie sprzęty kuchenne wspomogą zdrową dietę

Moda na slow food dotarła również do przygotowywania napojów. Jaki sprzęt AGD do kuchni warto kupić, aby uczynił zdrowy styl życia przyjemniejszym:

  • Blender do koktajli. Największą moc (oraz niższą cenę) maja blendery przewodowe, umożliwiające rozdrabnianie bardzo twardych substancji, jak np. warzyw czy bakalii oraz kruszenie lodu. Można wybierać spośród urządzeń z kielichem, ręcznych oraz blenderów do smoothie. Część z nich ma antypoślizgowa podstawę oraz dołączone poręczne, zamykane pojemniki, w których bierze się koktajle na wynos.
  • Wyciskarkę wolnoobrotową. Innowacyjna technika zmiennego kierunku obrotów umożliwia uzyskanie cennego soku nawet z ziół, listków oraz kiełków. Warzyw lub owoców nie trzeba obierać ani rozdrabniać, a pozostałych w specjalnym pojemniku wytłoczyn używa się ponownie, np. po zblendowaniu – do zrobienia gęstego musu lub sosu do dań mięsnych.
  • Wagę kuchenną. Nowoczesne sprzęty mają wbudowane programy do przeliczania kalorii zawartych w ważonych produktach. Jednorazowo można na nich umieścić produkty spożywcze o masie do 5 kilogramów. Część wag kuchennych wyposażona jest w niezwykle wygodną funkcję sumowania masy już zważonych składników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ