Agnieszka Sienkiewicz wróci do „Przyjaciółek”? Wiemy!

Agnieszka Sienkiewicz wraca do formy po porodzie. Co trenuje?

Agnieszka Sienkiewicz niedawno urodziła drugie dziecko. Gwiazda w swoim tempie dochodzi do formy sprzed ciąży. Jaki sposób wybrała? Zobaczcie!

Agnieszka Sienkiewicz wraca do formy po porodzie. Co trenuje?

Aktorka jest mamą dwóch córek. Agnieszka Sienkiewicz pod konie lipca powitała na świecie swoją córeczkę Marysię. Teraz dużo czasu poświęca rodzinie i bliskim. A powrót do dawnej formy? O tym gwiazda „Przyjaciółek” też nie zapomina, ale nie zależy jej na błyskawicznych zmianach. Nie traci też poczucia humoru.  

„Zdaje sobie sprawę, że mój „po-ciążowy” brzuch nie odpowiada instagramowym standardom, próbowałam wciągnąć ale się cholera nie daje ???”- pisała niedawno aktorka pod swoim zdjęciem.

Teraz gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy. Okazuje się, że trenuje krav magę, czyli system walki opracowany dla samoobrony, który składa się z kombinacji najbardziej skutecznych technik pochodzących z boksu, jiu jitsu, judo, muay thai, zapasów i innych sztuk walki.

„Walka o powrót do formy. Jak już mi będzie szło lepiej – pokażę więcej” – napisała Agnieszka Sienkiewicz pod zdjęciem z treningu.

Aktorka również wolny czas spędza aktywnie.

https://www.instagram.com/p/B10w4Xyiv7j/

Gwiazda wciąż jest pełna życiowej energii i pasji do działania, choć czasem również potrzebuje odpocząć i nabrać dystansu do codziennych spraw. 

„Oczami męża ….że niby jestem taka subtelna i eteryczna nimfa?? Zawsze fascynowały mnie kobiety delikatne, kruche, tajemnicze i spokojne….Ja jestem raczej odwrotnością tego wszystkiego? Jestem wulkanem energii, mam silną osobowość, a co myśle to mówię, a zazwyczaj to nawet już robie?‍♀️?‍♀️?‍♀️ …. Ale z wiekiem ( i z dziećmi ??) coraz więcej we mnie ciszy…..coraz częściej potrzebuje się zatrzymać….. i wziąć oddech…. a potem mogę znowu działać na najwyższych obrotach… tak jak lubię ?!!!!” – napisała na Instagramie. 

 Oby tak dalej!

————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ