doda

Doda o sukni ślubnej! Nie obyło się bez kilku poprawek!

Doda 14 kwietnia wyszła za mąż za przyjaciela Emila Stępnia. Artystka na ślubie wystąpiła w sukni ślubnej marki Berta. Jednak zdradziła, że nie obyło się bez kilku poprawek, dzięki temu jej kreacja jest jedyna w swoim rodzaju!

Doda o sukni ślubnej! Nie obyło się bez kilku poprawek!

Doda 14 kwietnia 2018 roku wzięła ślub z Emilem Stępniem w Hiszpanii. To duże zaskoczenie dla fanów. Gwiazda utrzymywała, że jest singielką, a o wybranku mówiła jedynie jak o przyjacielu i partnerze biznesowym. Mężczyzna jest producentem filmowym. Mężczyzna pracował m.in. nad ostatnią częścią “Pitbulla”. Doda nagrała piosenkę do produkcji “Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, a niedawno zagrała w kolejnej części – “Pitbull. Ostatni pies”.

Opublikowany przez Doda 16 kwietnia 2018

Nie szata zdobi człowieka, ale…

Wiele osób zachwyca się suknią ślubną piosenkarki marki Berta. Okazuje się, że gwiazda po części sama ją zaprojektowała – dodała tren. Co z welonem? Zdradziła również, czy Emil Stępień ma konta w mediach społecznościowych!

“Nie szata zdobi człowieka ale dużo kobiet pyta mnie o moją sukienkę. Po części sama ją zaprojektowałam bo w oryginalnej wersji nie ma trenu. Szylam go na specjalne zamówienie ale dzięki temu jest jedna na milion i dałam trochę od siebie 😉 welon dobrałam tez z zupełnie innej kreacji i tak powstała nietuzinkowa kompozycja ! Także śmiało dziewczyny ! Bądźcie zawsze kreatywne 💪👸🏼aha! Ps: mój mąż nie ma instagrama ani fejsa …bo o to tez często pytacie ❤️😬🙈” – napisała Doda.

Opublikowany przez Doda 16 kwietnia 2018

Więcej opowiadać nie będzie

Piosenkarka nie chce więcej opowiadać o ślubie oraz o swoim związku. Te szczegóły pragnie zachować dla siebie. Nie planuje robić małżeńskich sesji zdjęciowych. Jej decyzja podyktowana jest wcześniejszymi negatywnymi doświadczeniami.  

“Dziennikarze zadają mi setki pytań, mój telefon szaleje od kilku dni. Nie będę udzielać wywiadów, robić sesji i opowiadać o szczegółach ślubu i związku. Proszę uszanujcie moją decyzję, bo jest podyktowana lekcjami, które wyciągnęłam. Cieszcie się moim szczęściem i nie psujmy tego” – napisała Doda Facebooku.

Chwilo, trwaj wiecznie!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Doda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...