Filip Chajzer z mamą selfie stick

Filip Chajzer z mamą. Ona wygląda jak jego dziewczyna! Zobaczcie!

Filip Chajzer postanowił pochwalić się pierwszym zdjęciem z kija od selfie, czyli z tzw. selfie sticka. Na fotce znalazła się mama dziennikarza. Fani są w szoku, że kobieta tak młodo wygląda! Zobaczcie sami!

Filip Chajzer z mamą selfie stick

Tej fotki nikt się nie spodziewał!

Na Facebooku Filip Chajzer napisał: „Pierwsza fota z kija do selfi. Mama w szoku. Ja też. Czego te ludzie nie wymyślą:) Tak, mama, nie siostra:)”. Fani reportera „DDTYN” są zachwyceni wyglądem żony Zygmunta Chajzera. Kobieta prezentuje się niezwykle młodo, promiennie i z całą pewnością nie wygląda na swój wiek. Do tej pory była anonimową osobą, nawet wtedy gdy jej mąż odnosił największe sukcesy w swojej karierze. Wygląda na to, że teraz będzie już inaczej! Zdjęcie polubiło już ponad 14 tysięcy osób!

Miłe komentarze

Internauci sugerują, że mama Filipa wygląda raczej jak jego dziewczyna. Pod zdjęciem z mamą fani piszą:

„Ja na zdjęciu, Filip, widzę Ciebie i panią podobną do twojej dziewczyny w Twoim wieku mniej więcej” – piszą internauci. „Filip, ja zrobiłabym dokładnie taką samą minę, jak Ty na zdjęciu jakbym Was spotkała gdzieś na ulicy i powiedziałbyś, że to Twoja mama”.

Znajomi potwierdzają

„Twoja mama nic się nie zmienia! Pamiętam, jak przychodziliście razem na bazarek na Ursynowie, gdzie miałam stoisko. Ty troszkę jakby urosłeś, ale mama wciąż młoda! Gratulacje dla mamy!” – napisała znajoma dziennikarza. Chajzer skomentował: „Pamiętam”.

Filip spodziewał się takiej reakcji, dlatego w swoim wpisie podkreślił, że na fotce widzimy właśnie jego mamę, a nie siostrę.

Gratulujemy tak pięknej mamy! Czy według Was, Filip jest do niej podobny?

 

Źródło zdjęć: Facebook

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ