Pop Up Shop w Warszawie

Nadszedł czas, aby nowy rok szkolny rozpocząć w nowym, świeżym stylu. Nudzą cię zakupy w sieciówkach? Szukasz czegoś innego, oryginalnego, a przede wszystkim chcesz wspierać swoich, rodzimych projektantów? Lepiej trafić nie mogłaś/mogłeś. Kolejne wydarzenie twórców WARSAW FASHION WEEKEND już w najbliższą sobotę. Szykuj się na porządną dawkę mody i wreszcie udane zakupy.

 bloggin.pl

WARSAW FASHION WEEKEND to inicjatywa ludzi, którzy odkrywają zakamarki polskiej i zagranicznej mody. Głównie jednak stawiają na polskich projektantów i wspierają ich rozwój. Ostatnia edycja odbyła się w weekend 4-6 kwietnia. Już po raz szósty Warszawa stała się europejską stolicą mody. Gośćmi honorowymi byli tym razem zdolni, duńscy projektanci, a patronat nad całym projektem objęła Ambasada Danii. Trzy dni intensywnych spotkań z modą otworzył pokaz Macieja Zienia. Atrakcją był również pokaz duńskiego projektanta – Davida Andersena, który zdobywa coraz większe uznanie nie tylko w swoim kraju, ale także w całej Europie.

 

Idąc za ciosem sukcesu WARSAW FASHION WEEKEND organizatorzy postanowili zainicjować wydarzenie Fashion Democracy, dzięki któremu niemalże w każdy weekend w roku, w galeriach handlowych na terenie całej Polski odbywają się targi młodych, polskich projektantów i rodzimych marek. Wydarzenie jest prowadzone prawie od dwóch lat i cieszy się coraz większym zainteresowaniem polskich konsumentów.

 

Impreza Pop Up Shop w ramach projektu Fashion Democracy, która odbędzie się w dwa nadchodzące weekendy jest kontynuacją ostatniej edycji WARSAW FASHION WEEKEND. A także podziękowaniem składanym duńskim projektantom. Już 6 i 7 września modowy szał ogranie centrum handlowe Wola Park. Dokładnie tydzień później 13 i 14 września impreza kontynuowana będzie w Atrium Promenada w Warszawie.

 

Inicjatywa Pop Up Shop to świetna okazja do poznania polskiego rynku tekstylnego oraz alternatywa dla pospolitych ubrań z sieciówek. Jest to impreza dla ludzi nowoczesnych, którzy wiedzą czego chcą i nie zadowalają się byle czym. Organizatorzy stawiają na oryginalność projektów, ich jakość, a także komfort noszenia. Marki wystawiające swoje produkty podczas targów są często malutkimi jedno- lub kilkuosobowymi firmami, które dzięki takim wydarzeniom mają okazję wyjść z ukrycia i przełamać monopol znanych projektantów na polskim rynku mody.

 

Jakie są więc twoje plany na najbliższy weekend?

 

Marlena Skrzypczyńska


Więcej informacji o wystawcach znajdziesz na facebooku: https://www.facebook.com/fashiondemocracyy/timeline


ZOSTAW ODPOWIEDŹ