XIV Doroczna Wystawa SF ZPAF

30 czerwca w Starej Galerii ZPAF w Warszawie odbędzie się wernisaż XIV Dorocznej Wystawy Studium Fotografii Związku Polskich Artystów Fotografików. Wystawa potrwa do 31 lipca. Stanowi ona przekrój całorocznej pracy słuchaczy Roku Podstawowego i Warsztatowego.

Źródło: materiały prasowePo licznych ćwiczeniach i wykładach prowadzonych przez doświadczoną kadrę autorzy wystawy przygotowali materiał, którego poziom i szeroka gama tematyczna z pewnością przykują uwagę każdego widza. Wiele z tych osób rozpoczęło przygodę z aparatem całkiem niedawno, a ta wystawa będzie dla nich publicznym debiutem. W dzisiejszych czasach każdy z nas posługuje się fotografią jako medium informacyjnym, jednak świadome wykorzystanie zarejestrowanego obrazu w celach narracji staje się rzadkością. Adepci sztuki fotograficznej po zapoznaniu się z technicznym aspektem pracy ze światłem na zajęciach praktycznych w naszej szkole zaczynają budować przemyślane kadry, których treść i forma składają się na spójnie zobrazowaną wypowiedź. Przez te kilka miesięcy uczestnicy mieli okazję poznać znakomitych twórców z wieloletnim doświadczeniem, co pozwoliło im poszerzyć horyzonty i wachlarz umiejętności, dzięki czemu Stara Galeria ZPAF ponownie zaprezentuje ciekawą i zróżnicowaną wystawę. (Źródło: materiały prasowe)

Związek polskich Artystów Fotografików to największa, polska organizacja, w skład której wchodzą artyści traktujący fotografię jako jeden z rodzajów twórczej wypowiedzi.  Jego początki sięgają do lat 40.  Członkowie ZPAF to osoby o różnorodnych zainteresowaniach. Można wśród nich znaleźć reprezentantów zarówno fotografii klasycznej, jak i awangardy. Działają w Polsce i za granicą.

Źródło: materiały prasowe, http://www.zpaf.pl/

_________________________

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ