WAGs naturalne

Czy polskie WAGs poprawiają swoją urodę? Przeczytaj, co wyznał doktor Gojdź!

Doktor Krzysztof Gojdź jest jednym z najbardziej znanych w naszym kraju lekarzy medycyny estetycznej. Mężczyzna prowadzi również fanpage, który śledzi ponad 90 tysięcy użytkowników. Na jego łamach utworzył ostatnio ranking 5 najładniejszych WAGs oraz oceniał stan skóry Roberta Lewandowskiego. Teraz zdradził, czy uroda ukochanych naszych piłkarzy jest naturalna. A może niektóre z nich korzystają z pomocy chirurga?

WAGs naturalne

Doktor Krzysztof Gojdź to prawdziwy ekspert w dziedzinie medycyny estetycznej. Jest również właścicielem sieci gabinetów „Holistic Clinic”. Jednak największą popularność zdobył podczas programu „Sekrety lekarzy”, który był emitowany na antenie TVN. Mężczyzna jest również wiernym kibicem biało-czerwonych. Zwraca uwagę nie tylko na ich grę, ale także na wygląd polskich zawodników. Podczas Euro też wielką popularnością cieszą się żony i dziewczyny naszych piłkarzy. Niedawno słynny lekarz wyznał, która z nich zasługuje na miano najpiękniejszej polskiej WAG. Pierwsze miejsce przypadło Sarze Boruc. Później była Celia Jaunat. Na podium znalazła się też Marina Łuczenko-Szczęsna. Teraz Gojdź zdradził, czy uroda wybranek naszych sportowców jest naturalna, a może niektóre z nich są „zrobione”? Przeczytaj, co powiedział doktor!

Jakie są Polki?

Krzysztof Gojdź twierdzi, że polskie dziewczyny mają niezwykłą urodę (potwierdzamy ;-)). „Polki są piękne, więc czego się spodziewać. Myślę, że większość z nich jest absolutnie naturalna”. Mężczyzna zauważył również, że ukochane sportowców z zagranicy, a szczególnie z Zachodu i ze Stanów Zjednoczonych „są rzeczywiście absolutnie poprzerabiane”.

Czy też myślicie, że ukochane naszych zawodników nie korzystają z pomocy chirurgów albo lekarzy medycyny estetycznej?

 

Źródło zdjęć: Facebook i Instagram

______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ